Prima zi | | | | |
---|
Resturi: | River și Robursport Pesaro | 20-10 | Busto Arsizio - Cuatto Giaveno | 3-1 | 22-25, 25-23, 25-20, 25-13 | 21-10 | Forlì Bologna - Villa Cortese | 2-3 | 17-25, 25-19, 22-25, 25-21, 11-15 | 20-10 | Robur Tiboni Urbino - Imoco | 1-3 | 11-25, 25-23, 20-25, 16-25 | 21-10 | Chieri Torino - Bergamo | 3-2 | 25-20, 14-25, 19-25, 25-21, 20-18 |
A doua zi | | | | |
---|
Resturi: | Robur Tiboni Urbino și Imoco | 28-10 | Bergamo - Busto Arsizio | 3-2 | 25-19, 20-25, 25-22, 20-25, 15-13 | 28-10 | Villa Cortese - Chieri Torino | 3-0 | 25-15, 25-22, 25-21 | 28-10 | Robursport Pesaro - River | 0-3 | 13-25, 21-25, 23-25 | 28-10 | Cuatto Giaveno - Forlì Bologna | 3-0 | 25-22, 25-20, 25-13 |
A treia zi | | | | |
---|
Resturi: | Busto Arsizio și Villa Cortese | 04-11 | Robur Tiboni Urbino - Cuatto Giaveno | 3-0 | 25-18, 25-19, 25-20 | 04-11 | River - Bergamo | 2-3 | 25-20, 19-25, 26-24, 22-25, 10-15 | 04-11 | Chieri Torino - Robursport Pesaro | 3-1 | 26-24, 27-29, 25-20, 25-21 | 03-11 | Forlì Bologna - Imoco | 0-3 | 21-25, 16-25, 14-25 |
A patra zi | | | | |
---|
Resturi: | Forlì Bologna și Cuatto Giaveno | 11-11 | Robursport Pesaro - Busto Arsizio | 3-0 | 25-20, 25-21, 28-26 | 11-11 | Vila Cortese - Imoco | 0-3 | 20-25, 21-25, 23-25 | 11-11 | Bergamo - Robur Tiboni Urbino | 3-2 | 22-25, 25-16, 20-25, 25-22, 15-11 | 11-11 | River - Chieri Torino | 3-0 | 25-21, 25-15, 25-15 |
A cincea zi | | | | |
---|
Resturi: | Chieri Torino și River | 18-11 | Robur Tiboni Urbino - Busto Arsizio | 1-3 | 17-25, 25-18, 18-25, 21-25 | 18-11 | Vila Cortese - Robursport Pesaro | 2-3 | 25-22, 25-19, 22-25, 19-25, 7-15 | 18-11 | Forlì Bologna - Bergamo | 0-3 | 22-25, 21-25, 15-25 | 18-11 | Imoco - Cuatto Giaveno | 1-3 | 22-25, 25-20, 20-25, 20-25 |
A șasea zi | | | | |
---|
Resturi: | Imoco și Robur Tiboni Urbino | 25-11 | Busto Arsizio - River | 3-0 | 26-24, 25-19, 25-22 | 25-11 | Cuatto Giaveno - Villa Cortese | 3-2 | 19-25, 25-23, 18-25, 25-23, 15-11 | 23-11 | Robursport Pesaro - Bergamo | 1-3 | 21-25, 25-21, 20-25, 18-25 | 24-11 | Forlì Bologna - Chieri Torino | 1-3 | 25-20, 14-25, 15-25, 22-25 |
A șaptea zi | | | | |
---|
Resturi: | Cuatto Giaveno și Bergamo | 02-12 | Chieri Torino - Busto Arsizio | 1-3 | 20-25, 20-25, 25-18, 19-25 | 01-12 | Vila Cortese - Robur Tiboni Urbino | 3-1 | 29-27, 25-18, 23-25, 25-18 | 02-12 | River - Forlì Bologna | 3-0 | 25-17, 25-18, 25-19 | 02-12 | Robursport Pesaro - Imoco | 0-3 | 18-25, 19-25, 23-25 |
A opta zi | | | | |
---|
Resturi: | - | 09-12 | Busto Arsizio - Villa Cortese | 3-1 | 23-25, 29-27, 25-21, 25-20 | 08-12 | Robur Tiboni Urbino - River | 1-3 | 25-23, 22-25, 16-25, 16-25 | 09-12 | Cuatto Giaveno - Bergamo | 0-3 | 21-25, 20-25, 19-25 | 09-12 | Forlì Bologna - Robursport Pesaro | 0-3 | 23-25, 15-25, 14-25 | 08-12 | Imoco - Chieri Torino | 2-3 | 28-30, 25-20, 25-22, 13-25, 18-20 |
A noua zi | | | | |
---|
Resturi: | Villa Cortese și Chieri Torino | 16-12 | Busto Arsizio - Forlì Bologna | 3-0 | 25-15, 25-17, 25-14 | 16-12 | Robursport Pesaro - Robur Tiboni Urbino | 1-3 | 25-16, 21-25, 20-25, 22-25 | 15-12 | River - Cuatto Giaveno | 3-0 | 25-13, 25-17, 26-24 | 16-12 | Bergamo - Imoco | 3-1 | 26-24, 23-25, 25-18, 25-21 |
Ziua a zecea | | | | |
---|
Resturi: | Bergamo și Forlì Bologna | 22-12 | Imoco - Busto Arsizio | 0-3 | 19-25, 18-25, 18-25 | 22-12 | Vila Cortese - Râu | 3-1 | 22-25, 25-21, 25-18, 25-17 | 22-12 | Robur Tiboni Urbino - Chieri Torino | 3-1 | 30-32, 27-25, 25-22, 25-15 | 22-12 | Cuatto Giaveno - Robursport Pesaro | 2-3 | 24-26, 16-25, 25-23, 25-22, 12-15 |
A unsprezecea zi | | | | |
---|
Resturi: | Robursport Pesaro și Busto Arsizio | 26-12 | Bergamo - Villa Cortese | 3-2 | 23-25, 25-19, 25-20, 20-25, 15-13 | 26-12 | Forlì Bologna - Robur Tiboni Urbino | 1-3 | 25-21, 21-25, 14-25, 20-25 | 26-12 | River - Imoco | 3-0 | 25-15, 25-22, 25-19 | 26-12 | Chieri Torino - Cuatto Giaveno | 3-1 | 19-25, 25-18, 25-12, 25-16 |
| A douăsprezecea zi | | | | |
---|
Resturi: | River și Robursport Pesaro | 06-01 | Cuatto Giaveno - Busto Arsizio | 0-3 | 23-25, 21-25, 15-25 | 06-01 | Villa Cortese - Forlì Bologna | 3-0 | 25-18, 25-17, 25-17 | 06-01 | Imoco - Robur Tiboni Urbino | 2-3 | 21-25, 25-19, 25-21, 16-25, 10-15 | 05-01 | Bergamo - Chieri Torino | 2-3 | 25-14, 26-28, 22-25, 25-12, 12-15 |
A treisprezecea zi | | | | |
---|
Resturi: | Robur Tiboni Urbino și Imoco | 20-01 | Busto Arsizio - Bergamo | 3-1 | 25-14, 22-25, 25-16, 25-19 | 20-01 | Chieri Torino - Villa Cortese | 2-3 | 25-23, 23-25, 25-19, 21-25, 9-15 | 19-01 | River - Robursport Pesaro | 1-3 | 25-19, 23-25, 23-25, 20-25 | 20-01 | Forlì Bologna - Cuatto Giaveno | 3-2 | 24-26, 25-23, 25-16, 22-25, 15-6 |
A paisprezecea zi | | | | |
---|
Resturi: | Busto Arsizio și Villa Cortese | 03-02 | Cuatto Giaveno - Robur Tiboni Urbino | 2-3 | 23-25, 25-23, 29-27, 30-32, 12-15 | 02-02 | Bergamo - River | 1-3 | 21-25, 25-22, 24-26, 22-25 | 03-02 | Robursport Pesaro - Chieri Torino | 1-3 | 25-22, 16-25, 22-25, 24-26 | 02-02 | Imoco - Forlì Bologna | 3-1 | 25-20, 22-25, 25-23, 26-24 |
A cincisprezecea zi | | | | |
---|
Resturi: | Forlì Bologna și Cuatto Giaveno | 09-02 | Busto Arsizio - Robursport Pesaro | 3-2 | 22-25, 25-15, 25-23, 25-27, 15-13 | 10-02 | Imoco - Villa Cortese | 3-2 | 23-25, 25-23, 25-23, 21-25, 15-13 | 10-02 | Robur Tiboni Urbino - Bergamo | 0-3 | 16-25, 17-25, 23-25 | 09-02 | Chieri Torino - River | 3-1 | 25-27, 25-22, 26-24, 25-21 |
A șaisprezecea zi | | | | |
---|
Resturi: | Chieri Torino și River | 17-02 | Busto Arsizio - Robur Tiboni Urbino | 3-1 | 25-15, 15-25, 29-27, 25-20 | 17-02 | Robursport Pesaro - Villa Cortese | 3-2 | 22-25, 25-21, 25-21, 16-25, 15-7 | 17-02 | Bergamo - Forlì Bologna | 3-2 | 18-25, 23-25, 25-23, 25-22, 15-8 | 16-02 | Cuatto Giaveno - Imoco | 1-3 | 25-23, 17-25, 18-25, 22-25 |
A șaptesprezecea zi | | | | |
---|
Resturi: | Imoco și Robur Tiboni Urbino | 23-02 | River - Busto Arsizio | 3-2 | 25-16, 21-25, 21-25, 25-12, 15-12 | 24-02 | Villa Cortese - Cuatto Giaveno | 3-1 | 21-25, 25-15, 25-17, 25-22 | 24-02 | Bergamo - Robursport Pesaro | 3-0 | 25-21, 28-26, 25-22 | 24-02 | Chieri Torino - Forlì Bologna | 1-3 | 27-25, 22-25, 21-25, 24-26 |
A optsprezecea zi | | | | |
---|
Resturi: | Cuatto Giaveno și Bergamo | 02-03 | Busto Arsizio - Chieri Torino | 3-1 | 25-14, 28-30, 25-17, 25-17 | 03-03 | Robur Tiboni Urbino - Villa Cortese | 2-3 | 20-25, 28-26, 21-25, 25-19, 11-15 | 06-03 | Forlì Bologna - River | 1-3 | 22-25, 25-21, 17-25, 21-25 | 03-03 | Imoco - Robursport Pesaro | 3-1 | 25-21, 22-25, 25-17, 25-23 |
A nouăsprezecea zi | | | | |
---|
Resturi: | - | 21-03 | Villa Cortese - Busto Arsizio | 1-3 | 22-25, 25-10, 23-25, 24-26 | 10-03 | River - Robur Tiboni Urbino | 3-0 | 25-19, 25-16, 25-23 | 09-03 | Bergamo - Cuatto Giaveno | 2-3 | 26-28, 25-15, 25-16, 25-27, 14-16 | 10-03 | Robursport Pesaro - Forlì Bologna | 3-2 | 23-25, 25-22, 24-26, 25-21, 16-14 | 09-03 | Chieri Torino - Imoco | 3-0 | 25-19, 25-14, 25-22 |
A douăzecea zi | | | | |
---|
Resturi: | Villa Cortese și Chieri Torino | 24-03 | Forlì Bologna - Busto Arsizio | 0-3 | 15-25, 21-25, 18-25 | 23-03 | Robur Tiboni Urbino - Robursport Pesaro | 1-3 | 23-25, 24-26, 25-19, 18-25 | 27-03 | Cuatto Giaveno - River | 1-3 | 17-25, 27-25, 21-25, 19-25 | 24-03 | Imoco - Bergamo | 3-0 | 25-21, 25-16, 25-20 |
Douăzeci și unu de zile | | | | |
---|
Resturi: | Bergamo și Forlì Bologna | 30-03 | Busto Arsizio - Imoco | 3-1 | 25-19, 27-25, 22-25, 29-27 | 30-03 | River - Villa Cortese | 3-2 | 25-16, 19-25, 22-25, 25-23, 17-15 | 30-03 | Chieri Torino - Robur Tiboni Urbino | 1-3 | 25-18, 19-25, 21-25, 19-25 | 30-03 | Robursport Pesaro - Cuatto Giaveno | 3-0 | 25-23, 25-16, 25-17 |
A douăzeci și două zi | | | | |
---|
Resturi: | Robursport Pesaro și Busto Arsizio | 06-04 | Vila Cortese - Bergamo | 3-1 | 25-22, 17-25, 25-19, 25-19 | 06-04 | Robur Tiboni Urbino - Forlì Bologna | 3-2 | 25-19, 24-26, 26-24, 24-26, 15-11 | 06-04 | Imoco - River | 1-3 | 19-25, 20-25, 25-21, 24-26 | 06-04 | Cuatto Giaveno - Chieri Torino | 1-3 | 24-26, 25-23, 21-25, 19-25 |
|