Prima zi | | | | |
---|
Resturi: | Voluntari | 04-10 | Dinamo București - Rapid București | 3-0 | 25-16, 25-14, 25-8 | 05-10 | Știința Bacău - Universitatea Cluj | 3-0 | 25-9, 25-20, 25-19 | 05-10 | Târgoviște - Medgidia | 3-0 | 25-16, 25-17, 25-10 | 05-10 | Lugoj - Argeș Pitești | 3-1 | 25-16, 25-16, 22-25, 25-15 | 05-10 | Metal Galați - Alba-Blaj | 0-3 | 12-25, 22-25, 18-25 |
A doua zi | | | | |
---|
Resturi: | Alba-Blaj | 12-10 | Argeș Pitești - Metal Galați | 0-3 | 26-28, 11-25, 18-25 | 12-10 | Medgidia - Lugoj | 1-3 | 26-24, 8-25, 15-25, 19-25 | 12-10 | Universitatea Cluj - Târgoviște | 0-3 | 16-25, 13-25, 18-25 | 12-10 | Rapid București - Știința Bacău | 0-3 | 15-25, 17-25, 13-25 | 12-10 | Voluntari - Dinamo București | 0-3 | 16-25, 12-25, 10-25 |
A treia zi | | | | |
---|
Resturi: | Dinamo București | 19-10 | Știința Bacău - Voluntari | 3-0 | 25-4, 25-11, 25-17 | 19-10 | Târgoviște - Rapid București | 3-0 | 25-13, 25-15, 25-18 | 19-10 | Lugoj - Universitatea Cluj | 3-1 | 25-11, 22-25, 25-18, 25-20 | 20-10 | Metal Galați - Medgidia | 3-1 | 25-18, 13-25, 25-19 | 19-10 | Alba-Blaj - Argeș Pitești | 3-0 | 25-13, 25-17, 25-18 |
A patra zi | | | | |
---|
Resturi: | Argeș Pitești | 26-10 | Medgidia - Alba-Blaj | 1-3 | 25-15, 13-25, 21-25, 12-25 | 27-10 | Universitatea Cluj - Metal Galați | 1-3 | 20-25, 25-23, 21-25 | 26-10 | Rapid București - Lugoj | 3-2 | 22-25, 25-18, 19-25, 25-16, 15-12 | 26-10 | Volunteers - Târgoviște | 0-3 | 16-25, 17-25, 20-25 | 26-10 | Dinamo București - Știința Bacău | 3-1 | 25-23, 25-15, 20-25, 25-18 |
A cincea zi | | | | |
---|
Resturi: | Știința Bacău | 02-11 | Târgoviște - Dinamo București | 1-3 | 28-30, 25-18, 25-27, 23-25 | 02-11 | Lugoj - Voluntari | 3-0 | 25-14, 25-16, 25-16 | 02-11 | Metal Galați - Rapid București | 3-0 | 25-17, 25-18, 25-23 | 02-11 | Alba-Blaj - Universitatea Cluj | 3-0 | 25-23, 25-17, 25-14 | 02-11 | Argeș Pitești - Medgidia | 3-1 | 25-21, 18-25, 25-16, 25-17 |
A șasea zi | | | | |
---|
Resturi: | Medgidia | 08-11 | Universitatea Cluj - Argeș Pitești | 3-1 | 25-15, 18-25, 28-26, 25-19 | 09-11 | Rapid București - Alba-Blaj | 0-3 | 14-25, 15-25, 15-25 | 09-11 | Voluntari - Metal Galați | 0-3 | 20-25, 16-25, 20-25 | 08-11 | Dinamo București - Lugoj | 3-1 | 25-19, 23-25, 25-21, 25-21 | 09-11 | Știința Bacău - Târgoviște | 3-1 | 25-15, 22-25, 25-20, 25-10 |
A șaptea zi | | | | |
---|
Resturi: | Târgoviște | 16-11 | Lugoj - Știința Bacău | 0-3 | 16-25, 14-25, 13-25 | 15-11 | Metal Galați - Dinamo București | 0-3 | 17-25, 23-25, 17-25 | 17-11 | Alba-Blaj - Voluntari | 3-0 | 25-16, 25-15, 25-21 | 16-11 | Argeș Pitești - Rapid București | 3-2 | 22-25, 23-25, 25-22, 25-19, 15-6 | 16-11 | Medgidia - Universitatea Cluj | 3-0 | 25-17, 25-18, 25-18 |
A opta zi | | | | |
---|
Resturi: | Universitatea Cluj | 23-11 | Rapid București - Medgidia | 1-3 | 25-22, 18-25, 21-25, 23-25 | 23-11 | Voluntari - Argeș Pitești | 0-3 | 17-25, 13-25, 18-25 | 24-11 | Dinamo București - Alba-Blaj | 0-3 | 23-25, 27-29, 21-25 | 23-11 | Știința Bacău - Metal Galați | 3-0 | 25-21, 25-16, 25-21 | 23-11 | Târgoviște - Lugoj | 3-1 | 29-27, 28-30, 25-20, 25-20 |
A noua zi | | | | |
---|
Resturi: | Lugoj | 29-11 | Metal Galați - Târgoviște | 0-3 | 15-25, 17-25, 22-25 | 30-11 | Alba-Blaj - Știința Bacău | 3-0 | 25-19, 25-22, 25-13 | 30-11 | Argeș Pitești - Dinamo București | 0-3 | 15-25, 16-25, 18-25 | 30-11 | Medgidia - Voluntari | 3-0 | 25-16, 25-10, 25-16 | 30-11 | Universitatea Cluj - Rapid București | 3-1 | 25-17, 23-25, 25-19, 25-16 |
Ziua a zecea | | | | |
---|
Resturi: | București rapid | 07-12 | Voluntari - Universitatea Cluj | 0-3 | 0-25, 0-25, 0-25 | 07-12 | Dinamo București - Medgidia | 3-1 | 25-23, 25-17, 20-25, 25-18 | 08-12 | Știința Bacău - Argeș Pitești | 3-0 | 25-16, 25-14, 25-19 | 07-12 | Târgoviște - Alba-Blaj | 3-2 | 25-16, 15-25, 23-25, 25-17, 19-17 | 08-12 | Lugoj - Metal Galați | 3-2 | 25-22, 24-26, 24-26, 25-20, 16-14 |
A unsprezecea zi | | | | |
---|
Resturi: | Metal Galați | 14-12 | Alba-Blaj - Lugoj | 3-0 | 25-18, 25-23, 25-11 | 12-12 | Argeș Pitești - Târgoviște | 2-3 | 25-22, 21-25, 25-14, 14-25, 6-15 | 14-12 | Medgidia - Știința Bacău | 1-3 | 18-25, 25-15, 23-25, 21-25 | 14-12 | Universitatea Cluj - Dinamo București | 0-3 | 23-25, 14-25, 17-25 | 14-12 | Rapid București - Voluntari | 3-0 | 25-17, 25-21, 25-14 |
| A douăsprezecea zi | | | | |
---|
Resturi: | Voluntari | 22-01 | Rapid București - Dinamo București | 0-3 | 17-25, 15-25, 16-25 | 11-01 | Universitatea Cluj - Știința Bacău | 0-3 | 20-25, 15-25, 22-25 | 22-01 | Medgidia - Târgoviște | 1-3 | 20-25, 15-25, 25-21 | 11-01 | Argeș Pitești - Lugoj | 0-3 | 19-25, 22-25, 15-25 | 11-01 | Alba-Blaj - Metal Galați | 3-0 | 25-11, 25-18, 25-15 |
A treisprezecea zi | | | | |
---|
Resturi: | Alba-Blaj | 22-01 | Metal Galați - Argeș Pitești | 3-1 | 25-21, 21-25, 25-23, 25-21 | 15-01 | Lugoj - Medgidia | 3-0 | 25-20, 25-20, 25-19 | 15-01 | Târgoviște - Universitatea Cluj | 3-0 | 25-22, 25-19, 25-12 | 15-01 | Știința Bacău - Rapid București | 3-0 | 25-22, 25-10, 25-18 | 15-01 | Dinamo București - Voluntari | 3-0 | 25-16, 25-17, 25-19 |
A paisprezecea zi | | | | |
---|
Resturi: | Dinamo București | 19-01 | Voluntari - Știința Bacău | 1-3 | 19-25, 19-25, 25-22, 15-25 | 18-01 | Rapid București - Târgoviște | 0-3 | 16-25, 17-25, 22-25 | 18-01 | Universitatea Cluj - Lugoj | 0-3 | 19-25, 21-25, 16-25 | 18-01 | Medgidia - Metal Galați | 3-0 | 25-20, 25-18, 25-18 | 18-01 | Argeș Pitești - Alba-Blaj | 0-3 | 16-25, 18-25, 17-25 |
A cincisprezecea zi | | | | |
---|
Resturi: | Argeș Pitești | 25-01 | Alba-Blaj - Medgidia | 3-0 | 25-14, 25-22, 25-20 | 25-01 | Metal Galați - Universitatea Cluj | 2-3 | 21-25, 25-18, 22-25, 25-21, 11-15 | 25-01 | Lugoj - Rapid București | 3-0 | 27-25, 25-20, 25-15 | 25-01 | Târgoviște - Voluntari | 3-0 | 25-15, 25-19, 25-18 | 26-01 | Știința Bacău - Dinamo București | 0-3 | 17-25, 22-25, 21-25 |
A șaisprezecea zi | | | | |
---|
Resturi: | Știința Bacău | 01-02 | Dinamo București - Târgoviște | 3-0 | 25-23, 25-17, 25-21 | 02-02 | Voluntari - Lugoj | 3-2 | 23-25, 25-17, 20-25, 25-17, 15-10 | 01-02 | Rapid București - Metal Galați | 1-3 | 26-24, 13-25, 23-25, 18-25 | 01-02 | Universitatea Cluj - Alba-Blaj | 1-3 | 19-25, 25-19, 13-25, 16-25 | 01-02 | Medgidia - Argeș Pitești | 1-3 | 25-27, 25-23, 23-25, 22-25 |
A șaptesprezecea zi | | | | |
---|
Resturi: | Medgidia | 08-02 | Argeș Pitești - Universitatea Cluj | 3-2 | 25-23, 13-25, 25-22, 20-25, 15-3 | 08-02 | Alba-Blaj - Rapid București | 3-0 | 25-17, 25-14, 25-13 | 08-02 | Metal Galați - Voluntari | 3-0 | 25-13, 25-19, 25-17 | 08-02 | Lugoj - Dinamo București | 0-3 | 20-25, 14-25, 22-25 | 08-02 | Târgoviște - Știința Bacău | 3-1 | 28-30, 25-16, 25-10, 25-15 |
A optsprezecea zi | | | | |
---|
Resturi: | Târgoviște | 12-02 | Știința Bacău - Lugoj | 3-0 | 25-11, 25-17, 25-15 | 12-02 | Dinamo București - Metal Galați | 3-0 | 25-18, 25-14, 25-14 | 12-02 | Voluntari - Alba-Blaj | 0-3 | 19-25, 14-25, 13-25 | 12-02 | Rapid București - Argeș Pitești | 0-3 | 16-25, 21-25, 18-25 | 12-02 | Universitatea Cluj - Medgidia | 3-2 | 25-21, 15-25, 25-14, 25-27, 16-14 |
A nouăsprezecea zi | | | | |
---|
Resturi: | Universitatea Cluj | 15-02 | Medgidia - Rapid București | 3-1 | 25-22, 25-21, 18-25, 25-22 | 15-02 | Argeș Pitești - Voluntari | 3-0 | 25-17, 25-20, 25-18 | 15-02 | Alba-Blaj - Dinamo București | 3-0 | 25-18, 25-23, 25-22 | 15-02 | Metal Galați - Știința Bacău | 0-3 | 17-25, 19-25, 27-29 | 15-02 | Lugoj - Târgoviște | 0-3 | 12-25, 20-25, 10-25 |
A douăzecea zi | | | | |
---|
Resturi: | Lugoj | 22-02 | Târgoviște - Metal Galați | 3-0 | 25-17, 25-14, 25-16 | 22-02 | Știința Bacău - Alba-Blaj | 0-3 | 14-25, 18-25, 17-25 | 22-02 | Dinamo București - Argeș Pitești | 3-1 | 25-17, 23-25, 25-19, 25-13 | 22-02 | Voluntari - Medgidia | 2-3 | 28-26, 18-25, 25-21, 16-25, 15-17 | 22-02 | Rapid București - Universitatea Cluj | 3-2 | 26-28, 25-21, 18-25, 25-16, 15-13 |
Douăzeci și unu de zile | | | | |
---|
Resturi: | București rapid | 26-02 | Universitatea Cluj - Voluntari | 3-2 | 25-17, 22-25, 25-21, 23-25, 15-12 | 26-02 | Medgidia - Dinamo București | 3-2 | 25-21, 13-25, 25-21, 25-27, 15-13 | 26-02 | Argeș Pitești - Știința Bacău | 1-3 | 22-25, 25-16, 19-25, 17-25 | 26-02 | Alba-Blaj - Târgoviște | 3-2 | 25-21, 18-25, 23-25, 28-26, 15-9 | 26-02 | Metal Galați - Lugoj | 1-3 | 19-25, 16-25, 25-10, 19-25 |
A douăzeci și două zi | | | | |
---|
Resturi: | Metal Galați | 29-02 | Lugoj - Alba-Blaj | 1-3 | 27-25, 20-25, 23-25, 19-25 | 29-02 | Târgoviște - Argeș Pitești | 3-1 | 25-20, 20-25, 25-16 | 29-02 | Știința Bacău - Medgidia | 3-0 | 25-23, 25-20, 25-15 | 28-02 | Dinamo București - Universitatea Cluj | 3-0 | 25-10, 25-19, 25-19 | 29-02 | Voluntari - Rapid București | 3-2 | 20-25, 25-17, 26-24, 20-25, 15-12 |
|