De la Wikipedia, enciclopedia liberă.
Salt la navigare Salt la căutare Grupa G
Echipe participante
Clasament final
| Pos. | Echipă | Pt | G. | V. | Nu. | P. | GF | GS | DR |
---|
| 1. | Se lansează | 81 | 34 | 24 | 9 | 1 | 68 | 13 | +55 |
| 2. | Campobasso | 71 | 34 | 21 | 8 | 5 | 54 | 26 | +28 |
| 3. | Putere | 65 | 34 | 19 | 8 | 7 | 60 | 27 | +33 |
| 4. | Pro Cisterna | 61 | 34 | 18 | 7 | 9 | 42 | 29 | +13 |
| 5. | Orașul Isernia | 60 | 34 | 16 | 12 | 6 | 35 | 20 | +15 |
| 6. | RC angolan | 53 | 34 | 16 | 5 | 13 | 58 | 41 | +17 |
| 7. | Terracina | 48 | 34 | 14 | 6 | 14 | 42 | 42 | 0 |
| 8. | Melfi | 47 | 34 | 13 | 8 | 13 | 42 | 38 | +4 |
| 9. | Ceccano | 47 | 34 | 13 | 8 | 13 | 39 | 48 | -9 |
| 10. | Barletta | 46 | 34 | 13 | 7 | 14 | 36 | 30 | +6 |
| 11. | Orașul Anagni | 41 | 34 | 12 | 5 | 17 | 37 | 52 | -15 |
| 12. | Real Piedimonte | 38 | 34 | 10 | 8 | 16 | 26 | 36 | -10 |
| 13. | Cerignola | 38 | 34 | 11 | 5 | 18 | 30 | 55 | -25 |
| 14. | Ortona | 37 | 34 | 10 | 7 | 17 | 34 | 39 | -5 |
| 15. | Insula Liri | 36 | 34 | 10 | 6 | 18 | 40 | 64 | -24 |
| 16. | Sezze Setina | 35 | 34 | 9 | 8 | 17 | 34 | 54 | -20 |
| 17. | Luco dei Marsi | 32 | 34 | 8 | 8 | 18 | 25 | 49 | -24 |
| 18. | Bisceglie | 17 | 34 | 4 | 5 | 25 | 25 | 64 | -39 |
Reguli:
- Trei puncte de câștigat, unul de tras, zero de înfrânt.
- Play-off în caz de puncte egale în zona de promovare și / sau retrogradare.
Rezultate
Tablou de bord
| Ana | Bar | BIS | Cam | Cec | Cer | Eu vad | ISO | Lan | Luc | Mel | Ort | Oală | Pro | Rea | Rca | Secțiune | Ter |
---|
Anagni | –––– | 1-0 | 2-0 | 3-2 | 0-0 | 6-1 | 0-2 | 1-0 | 0-4 | 1-2 | 1-0 | 1-2 | 2-0 | 2-0 | 2-1 | 0-3 | 5-1 | 1-5 |
Barletta | 2-0 | –––– | 3-1 | 1-1 | 3-0 | 4-0 | 1-1 | 1-1 | 0-1 | 4-2 | 2-1 | 1-1 | 0-1 | 0-3 | 0-0 | 1-0 | 0-1 | 1-3 |
Bisceglie | 0-1 | 0-1 | –––– | 1-2 | 1-0 | 1-2 | 0-1 | 1-0 | 0-2 | 1-3 | 0-1 | 2-4 | 1-5 | 0-3 | 1-2 | 2-2 | 0-1 | 0-1 |
Campobasso | 2-1 | 2-0 | 1-0 | –––– | 5-0 | 2-0 | 2-1 | 2-4 | 0-0 | 3-0 | 2-1 | 1-0 | 1-0 | 0-0 | 2-1 | 2-1 | 4-1 | 2-0 |
Ceccano | 4-3 | 1-0 | 2-3 | 2-1 | –––– | 2-1 | 1-1 | 4-2 | 3-3 | 1-0 | 4-0 | 1-1 | 1-1 | 0-1 | 1-0 | 2-1 | 1-0 | 2-1 |
Cerignola | 3-0 | 0-2 | 0-1 | 0-0 | 1-1 | –––– | 1-2 | 2-1 | 0-2 | 2-1 | 0-1 | 1-2 | 1-0 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | 1-1 | 2-0 |
Isernia | 2-1 | 2-1 | 3-1 | 0-0 | 3-1 | 1-0 | –––– | 1-1 | 0-1 | 1-0 | 2-0 | 0-0 | 0-0 | 0-0 | 0-0 | 1-0 | 1-1 | 0-1 |
Insula Liri | 0-0 | 0-2 | 3-1 | 1-4 | 1-2 | 1-1 | 1-0 | –––– | 0-3 | 3-0 | 3-2 | 1-0 | 0-2 | 1-2 | 2-0 | 2-1 | 3-1 | 2-1 |
Se lansează | 3-0 | 2-1 | 5-0 | 0-0 | 4-0 | 2-0 | 0-0 | 4-0 | –––– | 6-1 | 1-1 | 2-1 | 4-1 | 3-0 | 1-0 | 3-1 | 1-1 | 1-0 |
Luco dei Marsi | 0-1 | 1-0 | 2-1 | 0-1 | 1-0 | 2-2 | 2-1 | 0-0 | 1-2 | –––– | 0-0 | 0-0 | 1-1 | 0-2 | 2-0 | 0-1 | 1-1 | 0-0 |
Melfi | 0-0 | 1-0 | 2-1 | 1-1 | 1-0 | 2-1 | 0-0 | 6-0 | 0-0 | 1-2 | –––– | 3-1 | 0-3 | 1-2 | 2-0 | 3-1 | 1-2 | 4-1 |
Ortona | 3-0 | 0-1 | 1-1 | 1-2 | 0-1 | 4-0 | 1-2 | 2-0 | 0-2 | 1-0 | 0-1 | –––– | 0-1 | 0-1 | 1-2 | 1-3 | 1-0 | 2-0 |
Putere | 2-0 | 0-0 | 2-0 | 2-0 | 1-0 | 5-0 | 1-0 | 3-2 | 0-0 | 4-0 | 1-1 | 2-1 | –––– | 3-1 | 4-0 | 1-2 | 3-1 | 7-1 |
Pro Cisterna | 3-0 | 1-0 | 1-1 | 0-2 | 1-0 | 0-2 | 0-0 | 5-1 | 1-0 | 1-0 | 2-1 | 0-0 | 1-1 | –––– | 2-0 | 4-2 | 1-0 | 3-1 |
Real Piedimonte | 0-0 | 0-1 | 2-0 | 0-2 | 4-0 | 1-0 | 1-2 | 2-1 | 0-1 | 1-1 | 0-0 | 1-1 | 1-0 | 1-1 | –––– | 2-1 | 0-1 | 2-1 |
Renato Curi Angolana | 0-0 | 0-0 | 1-0 | 3-1 | 1-1 | 6-0 | 0-1 | 3-0 | 1-4 | 4-0 | 1-0 | 3-1 | 1-1 | 2-0 | 2-1 | –––– | 6-2 | 0-1 |
Sezze Setina | 3-2 | 0-3 | 0-0 | 1-2 | 1-1 | 1-2 | 1-2 | 4-2 | 0-1 | 1-0 | 3-2 | 0-1 | 0-1 | 2-0 | 0-0 | 1-3 | –––– | 0-2 |
Terracina | 2-0 | 2-0 | 3-3 | 0-0 | 1-0 | 1-0 | 0-2 | 1-1 | 0-0 | 1-0 | 1-2 | 3-0 | 4-1 | 2-0 | 0-1 | 1-2 | 1-1 | –––– |
Calendar
exterior (primul) | Prima zi | retur (18) | | | | | |
---|
6 sept. | 1-5 | Anagni-Terracina | 0-2 | 10 ianuarie | 1-0 | Barletta- Renato Curi Angolana | 0-0 | 2-1 | Ceccano-Campobasso | 0-5 | 0-0 | Isernia-Ortona | 2-1 | 1-1 | Insula Liri-Cerignola | 1-2 | 1-0 | Lanciano-Real Piedimonte | 1-0 | 0-0 | Luco dei Marsi-Melfi | 2-1 | 2-0 | Potenza-Bisceglie | 5-1 | 2-0 | Sezze Setina-Pro Tank | 0-1 |
| exterior (al 2-lea) | A doua zi | retur (19) | | | | | |
---|
13 sept | 0-1 | Bisceglie-Anagni | 0-2 | 17 ian | 0-0 | Campobasso-Lanciano | 0-0 | 0-2 | Cerignola-Barletta | 0-4 | 1-0 | Melfi-Ceccano | 0-4 | 0-1 | Ortona-Potenza | 1-2 | 1-0 | Pro Cisterna-Luco dei Marsi | 2-0 | 1-2 | Real Piedimonte-Isernia | 0-0 | 6-2 | Renato Curi Angolana-Sezze Setina | 3-1 | 1-1 | Terracina-Isola Liri | 1-2 |
|
exterior (3) | A 3-a zi | retur (20ª) | | | | | |
---|
20 sept | 1-2 | Anagni-Ortona | 0-3 | 24 ian | 1-3 | Barletta-Terracina | 0-2 | 2-1 | Campobasso-Real Piedimonte | 2-0 | 0-1 | Ceccano-Pro Tank | 0-1 | 3-1 | Insula Liri-Bisceglie | 0-1 | 1-1 | Lanciano-Melfi | 0-0 | 0-1 | Luco dei Marsi-Renato Curi Angolana | 0-4 | 1-0 | Potenza-Isernia | 0-0 | 1-2 | Sezze Setina-Cerignola | 1-1 |
| exterior (al 4-lea) | A 4-a zi | retur (21) | | | | | |
---|
27 sept | 0-1 | Bisceglie-Barletta | 1-3 | 31 ian | 2-1 | Cerignola-Luco dei Marsi | 2-2 | 2-1 | Isernia-Anagni | 2-0 | 1-1 | Melfi-Campobasso | 1-2 | 2-0 | Ortona-Isola Liri | 0-1 | 1-0 | Pro Cisterna-Lanciano | 0-3 | 1-0 | Real Piedimonte-Potenza | 0-4 | 1-1 | Renato Curi Angolana-Ceccano | 1-2 | 1-1 | Terracina-Sezze Setina | 2-0 |
|
exterior (5) | A 5-a zi | retur (22) | | | | | |
---|
4 octombrie | 2-0 | Anagni-Potenza | 0-2 | 7 februarie | 1-1 | Barletta-Ortona | 1-0 | 0-0 | Campobasso-Pro Cisterna | 2-0 | 2-1 | Ceccano-Cerignola | 1-1 | 1-0 | Insula Liri-Isernia | 1-1 | 3-1 | Lanciano-Renato Curi Angolana | 4-1 | 0-0 | Luco dei Marsi-Terracina | 0-1 | 2-0 | Melfi-Real Piedimonte | 0-0 | 0-0 | Sezze Setina-Bisceglie | 1-0 |
| exterior (6) | A 6-a zi | retur (23) | | | | | |
---|
11 oct | 1-3 | Bisceglie-Luco dei Marsi | 1-2 | 14 februarie | 0-2 | Cerignola-Lanciano | 0-2 | 2-1 | Isernia-Barletta | 1-1 | 1-0 | Ortona-Sezze Setina | 1-0 | 3-2 | Potenza-Isola Liri | 2-0 | 2-1 | Pro Cisterna-Melfi | 2-1 | 0-0 | Real Piedimonte-Anagni | 1-2 | 3-1 | Renato Curi Angolana-Campobasso | 1-2 | 1-0 | Terracina-Ceccano | 1-2 |
|
exterior (al 7-lea) | A 7-a zi | retur (24) | | | | | |
---|
18 octombrie | 0-1 | Barletta-Potenza | 0-0 | 21 februarie | 2-0 | Campobasso-Cerignola | 0-0 | 2-3 | Ceccano-Bisceglie | 0-1 | 0-0 | Insula Liri-Anagni | 0-1 | 1-0 | Lanciano-Terracina | 0-0 | 0-0 | Luco dei Marsi-Ortona | 0-1 | 3-1 | Melfi-Renato Curi Angolana | 0-1 | 2-0 | Pro Cisterna-Real Piedimonte | 1-1 | 1-2 | Sezze Setina-Isernia | 1-1 |
| exterior (8) | A 8-a zi | retur (25) | | | | | |
---|
25 oct | 1-0 | Anagni-Barletta | 0-2 | 28 februarie | 0-2 | Bisceglie-Lanciano | 0-5 | 0-1 | Cerignola-Melfi | 1-2 | 1-0 | Isernia-Luco dei Marsi | 1-2 | 0-1 | Ortona-Ceccano | 1-1 | 3-1 | Potenza-Sezze Setina | 1-0 | 2-1 | Real Piedimonte-Isola Liri | 0-2 | 2-0 | Renato Curi Angolana-Pro Cisterna | 2-4 | 0-0 | Terracina-Campobasso | 0-2 |
|
un sens (9) | A 9-a zi | retur (26) | | | | | |
---|
1 noiembrie | 1-1 | Barletta-Isola Liri | 2-0 | 7 mar. | 1-0 | Campobasso-Bisceglie | 2-1 | 1-1 | Ceccano-Isernia | 1-3 | 2-1 | Lanciano-Ortona | 2-0 | 1-1 | Luco dei Marsi-Potenza | 0-4 | 4-1 | Melfi-Terracina | 2-1 | 0-2 | Pro Cisterna-Cerignola | 0-1 | 2-1 | Renato Curi Angolana-Real Piedimonte | 1-2 | 3-2 | Sezze Setina-Anagni | 1-5 |
| exterior (al 10-lea) | A 10-a zi | retur (27) | | | | | |
---|
8 nov. | 1-2 | Anagni-Luco dei Marsi | 1-0 | 14 mar. | 0-1 | Bisceglie-Melfi | 1-2 | 2-0 | Cerignola-Renato Curi Angolana | 0-6 | 0-1 | Isernia-Lanciano | 0-0 | 3-1 | Insula Liri-Sezze Setina | 2-4 | 1-2 | Ortona-Campobasso | 0-1 | 1-0 | Potenza-Ceccano | 1-1 | 0-1 | Real Piedimonte-Barletta | 0-0 | 2-0 | Cisterna Terracina-Pro | 1-3 |
|
un sens (11) | Ziua a 11-a | retur (28) | | | | | |
---|
15 nov. | 2-1 | Campobasso-Isernia | 0-0 | 21 mar. | 4-3 | Ceccano-Anagni | 0-0 | 1-0 | Cerignola-Real Piedimonte | 0-1 | 4-1 | Lanciano-Potenza | 0-0 | 0-0 | Luco dei Marsi-Isola Liri | 0-3 | 3-1 | Melfi-Ortona | 1-0 | 1-1 | Pro Cisterna-Bisceglie | 3-0 | 0-1 | Renato Curi Angolana-Terracina | 2-1 | 0-3 | Sezze Setina-Barletta | 1-0 |
| într-un singur sens (al 12-lea) | A 12-a zi | retur (29ª) | | | | | |
---|
22 nov. | 0-4 | Anagni-Lanciano | 0-3 | 28 mar. | 4-2 | Barletta-Luco dei Marsi | 0-1 | 2-2 | Bisceglie-Renato Curi Angolana | 0-1 | 2-0 | Isernia-Melfi | 0-0 | 1-2 | Insula Liri-Ceccano | 2-4 | 0-1 | Ortona-Pro Cisterna | 0-0 | 2-0 | Potenza-Campobasso | 0-1 | 0-1 | Real Piedimonte-Sezze Setina | 0-0 | 1-0 | Terracina-Cerignola | 0-2 |
|
un sens (al 13-lea) | A 13-a zi | retur (30ª) | | | | | |
---|
29 nov. | 2-1 | Campobasso-Anagni | 2-3 | 11 apr. | 1-0 | Ceccano-Barletta | 0-3 | 0-1 | Cerignola-Bisceglie | 2-1 | 4-0 | Lanciano-Isola Liri | 3-0 | 1-1 | Luco dei Marsi-Sezze Setina | 0-1 | 0-3 | Melfi-Potenza | 1-1 | 0-0 | Pro Cisterna-Isernia | 0-0 | 3-1 | Renato Curi Angolana-Ortona | 3-1 | 0-1 | Terracina-Real Piedimonte | 1-2 |
| un sens (al 14-lea) | Ziua a 14-a | retur (31ª) | | | | | |
---|
6 dec. | 1-0 | Anagni-Melfi | 0-0 | 18 apr. | 0-1 | Barletta-Lanciano | 1-2 | 0-1 | Bisceglie-Terracina | 3-3 | 1-0 | Isernia-Renato Curi Angolana | 1-0 | 1-4 | Insula Liri-Campobasso | 4-2 | 4-0 | Ortona-Cerignola | 2-1 | 3-1 | Rezervorul Potenza-Pro | 1-1 | 1-1 | Real Piedimonte-Luco dei Marsi | 0-2 | 1-1 | Sezze Setina-Ceccano | 0-1 |
|
un sens (al 15-lea) | A 15-a zi | retur (32ª) | | | | | |
---|
13 dec. | 1-2 | Bisceglie-Real Piedimonte | 0-2 | 25 apr. | 2-0 | Campobasso-Barletta | 1-1 | 1-0 | Ceccano-Luco dei Marsi | 0-1 | 1-2 | Cerignola-Isernia | 0-1 | 1-1 | Lansare-Sezze Setina | 1-0 | 6-0 | Melfi-Isola Liri | 2-3 | 3-0 | Pro Cisterna-Anagni | 0-2 | 1-1 | Renato Curi Angolana-Potenza | 2-1 | 3-0 | Terracina-Ortona | 0-2 |
| exterior (16) | A 16-a zi | retur (33) | | | | | |
---|
20 dec. | 0-3 | Anagni-Renato Curi Angolana | 0-0 | 2 mai | 2-1 | Barletta-Melfi | 0-1 | 0-1 | Isernia-Terracina | 2-0 | 1-2 | Isola Liri-Pro Cisterna | 1-5 | 1-2 | Luco dei Marsi-Lanciano | 1-6 | 1-1 | Ortona-Bisceglie | 4-2 | 5-0 | Potenza-Cerignola | 0-1 | 4-0 | Real Piedimonte-Ceccano | 0-1 | 1-2 | Sezze Setina-Campobasso | 1-4 |
|
exterior (al 17-lea) | Ziua a 17-a | retur (34ª) | | | | | |
---|
6 ianuarie | 0-1 | Bisceglie-Isernia | 1-3 | 9 mai | 3-0 | Campobasso-Luco dei Marsi | 1-0 | 3-0 | Cerignola-Anagni | 1-6 | 4-0 | Lanciano-Ceccano | 3-3 | 1-2 | Melfi-Sezze Setina | 2-3 | 1-0 | Pro Cisterna-Barletta | 3-0 | 1-1 | Real Piedimonte-Ortona | 2-1 | 3-0 | Renato Curi Angolana-Isola Liri | 1-2 | 4-1 | Terracina-Potenza | 1-7 |
| |
|
Grupa H
Echipe participante
Silana este un reprezentant al orașului San Giovanni in Fiore
Clasament final
Reguli:
- Trei puncte de câștigat, unul de tras, zero de înfrânt.
- Play-off în caz de puncte egale în zona de promovare și / sau retrogradare.
Notă:
- Rossanese a fost retrogradat din funcție pentru o infracțiune sportivă.
Rezultate
Tablou de bord
| Alt | Furnică | Ars | Cir | Cor | Fas | Loc | Mar | Noi | Nuo | Pol | Pro | Ren | Ros | Covor | Ruth | Sil | Vig |
---|
Altamura | –––– | 2-0 | 2-1 | 0-0 | 2-1 | 1-3 | 3-0 | 0-1 | 0-1 | 2-0 | 2-1 | 1-0 | 1-2 | 3-1 | 2-0 | 1-1 | 3-0 | 2-1 |
Pulovere Toma | 1-0 | –––– | 0-0 | 2-0 | 0-1 | 1-1 | 0-0 | 5-3 | 3-0 | 0-0 | 3-2 | 0-0 | 3-1 | 5-2 | 0-0 | 1-2 | 3-0 | 2-1 |
Arsenaltaranto | 0-0 | 2-1 | –––– | 0-0 | 2-0 | 3-5 | 3-0 | 1-0 | 0-1 | 0-1 | 2-0 | 1-0 | 1-0 | 0-1 | 5-1 | 0-2 | 2-0 | 1-0 |
Cirò Krimisa | 2-3 | 2-3 | 1-1 | –––– | 2-1 | 0-1 | 1-1 | 2-3 | 1-0 | 0-0 | 1-2 | 0-0 | 1-0 | 1-0 | 1-1 | 0-1 | 2-1 | 2-1 |
Corigliano Schiavonea | 3-2 | 1-2 | 3-1 | 2-2 | –––– | 1-3 | 1-0 | 1-2 | 1-0 | 1-0 | 4-0 | 0-0 | 1-1 | 1-1 | 1-0 | 1-0 | 3-2 | 1-0 |
Fasano | 3-1 | 2-1 | 1-1 | 2-0 | 3-2 | –––– | 4-2 | 5-1 | 3-1 | 2-1 | 1-0 | 2-0 | 3-1 | 1-1 | 0-0 | 1-0 | 3-1 | 2-0 |
Locri | 0-0 | 2-0 | 1-0 | 1-1 | 1-0 | 1-1 | –––– | 0-0 | 0-0 | 0-2 | 2-1 | 2-1 | 2-0 | 2-0 | 1-0 | 1-0 | 3-1 | 2-0 |
Martina | 2-0 | 0-0 | 0-1 | 1-1 | 1-1 | 1-2 | 0-0 | –––– | 0-0 | 1-1 | 2-0 | 1-2 | 1-1 | 1-1 | 1-0 | 1-0 | 1-0 | 1-1 |
Noicattaro | 0-2 | 0-1 | 1-3 | 2-1 | 0-0 | 0-1 | 0-1 | 1-0 | –––– | 1-1 | 0-2 | 2-0 | 0-0 | 1-4 | 0-0 | 2-1 | 0-0 | 4-1 |
Noul Vibonese | 1-1 | 4-1 | 3-2 | 0-5 | 1-1 | 0-1 | 1-0 | 1-1 | 2-1 | –––– | 1-1 | 0-1 | 2-1 | 0-0 | 0-0 | 3-1 | 3-2 | 3-1 |
Policoro | 0-0 | 0-1 | 0-0 | 0-0 | 1-1 | 0-4 | 1-2 | 2-0 | 1-1 | 1-2 | –––– | 1-3 | 3-2 | 1-1 | 4-2 | 0-1 | 2-1 | 1-1 |
Pro Italia Galatina | 0-0 | 0-0 | 1-1 | 1-0 | 1-0 | 1-0 | 3-0 | 1-0 | 1-0 | 2-1 | 6-1 | –––– | 1-0 | 1-1 | 3-0 | 1-1 | 1-0 | 2-1 |
Face | 1-4 | 1-1 | 1-1 | 0-0 | 1-0 | 3-5 | 2-1 | 1-0 | 1-0 | 0-1 | 3-3 | 0-0 | –––– | 1-0 | 2-1 | 0-1 | 0-0 | 2-0 |
Rossanese | 4-1 | 2-0 | 0-1 | 1-0 | 2-0 | 2-2 | 3-2 | 1-1 | 1-1 | 3-0 | 3-1 | 1-1 | 1-2 | –––– | 1-1 | 2-0 | 1-0 | 0-0 |
Ruggiero Lauria | 1-1 | 0-0 | 2-2 | 1-0 | 3-0 | 1-0 | 1-3 | 2-0 | 1-1 | 1-1 | 3-0 | 1-0 | 3-0 | 0-0 | –––– | 1-0 | 0-0 | 1-1 |
Rutigliano | 4-0 | 0-0 | 1-0 | 4-1 | 2-0 | 1-0 | 2-0 | 2-0 | 0-0 | 2-1 | 2-2 | 1-0 | 2-1 | 2-1 | 2-1 | –––– | 1-0 | 0-0 |
Silana | 3-2 | 1-1 | 2-2 | 2-2 | 1-1 | 0-0 | 1-1 | 1-1 | 4-1 | 1-0 | 1-0 | 0-0 | 1-1 | 1-0 | 1-1 | 0-1 | –––– | 2-1 |
Vigor Lamezia | 1-0 | 1-0 | 0-1 | 0-1 | 2-1 | 0-4 | 3-1 | 0-1 | 2-0 | 2-1 | 5-1 | 0-1 | 0-0 | 3-1 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | –––– |
Calendar
exterior (primul) | Prima zi | retur (18) | | | | | |
---|
6 sept. | 2-1 | Toma Maglie-Vigor Lamezia | 0-1 | 10 ianuarie | 1-0 | Altamura-Pro Italia Galatina | 0-0 | 1-1 | Cirò Krimisa-Arsenaltaranto | 0-0 | 1-0 | Corigliano Schiavonea-Rutigliano | 0-2 | 1-1 | Martina-Nuova Vibonese | 1-1 | 0-0 | Noicattaro-Silana | 1-4 | 1-2 | Policoro-Locri | 1-2 | 3-5 | Rende-Fasano | 1-3 | 0-0 | Ruggiero Lauria-Rossanese | 1-1 |
| exterior (al 2-lea) | A doua zi | retur (19) | | | | | |
---|
13 sept | 0-1 | Arsenaltaranto-Noicattaro | 3-1 | 17 ian | 1-0 | Vigor Lamezia-Ruggiero Lauria | 1-1 | 3-2 | Fasano-Corigliano Schiavonea | 3-1 | 0-0 | Locri-Martina | 0-0 | 2-1 | Nuova Vibonese-Rende | 1-0 | 1-0 | Pro Italia Galatina-Cirò Krimisa | 0-0 | 3-1 | Rossanese-Policoro | 1-1 | 4-0 | Rutigliano-Altamura | 1-1 | 1-1 | Pulovere Silana-Toma | 0-3 |
|
exterior (3) | A 3-a zi | retur (20ª) | | | | | |
---|
20 sept | 0-0 | Toma Maglie-Arsenaltaranto | 1-2 | 24 ian | 1-3 | Altamura-Fasano | 1-3 | 0-1 | Cirò Krimisa-Rutigliano | 1-4 | 1-1 | Corigliano Schiavonea-Rende | 0-1 | 0-2 | Locri-Nuova Vibonese | 0-1 | 1-1 | Martina-Rossanese | 1-1 | 2-0 | Noicattaro-Pro Italia Galatina | 0-1 | 1-1 | Policoro-Vigor Lamezia | 1-5 | 0-0 | Ruggiero Lauria-Silana | 1-1 |
| exterior (al 4-lea) | A 4-a zi | retur (21) | | | | | |
---|
27 sept | 5-1 | Arsenaltaranto-Ruggiero Lauria | 2-2 | 31 ian | 0-1 | Vigor Lamezia-Martina | 1-1 | 2-0 | Fasano-Cirò Krimisa | 1-0 | 1-1 | Nou Vibonese-Corigliano Schiavonea | 0-1 | 0-0 | Pulovere Pro Italia Galatina-Toma | 0-0 | 1-4 | Rende-Altamura | 2-1 | 3-2 | Rossanese-Locri | 0-2 | 0-0 | Rutigliano-Noicattaro | 1-2 | 1-0 | Silana-Policoro | 1-2 |
|
exterior (5) | A 5-a zi | retur (22) | | | | | |
---|
4 octombrie | 1-2 | Toma Maglie-Rutigliano | 0-0 | 7 februarie | 2-1 | Altamura-Corigliano Schiavonea | 2-3 | 1-0 | Cirò Krimisa-Rende | 0-0 | 2-0 | Locri-Vigor Lamezia | 1-3 | 1-0 | Martina-Silana | 1-1 | 0-1 | Noicattaro-Fasano | 1-3 | 0-0 | Policoro-Arsenaltaranto | 0-2 | 3-0 | Rossanese-Nuova Vibonese | 0-0 | 1-0 | Ruggiero Lauria-Pro Italia Galatina | 0-3 |
| exterior (6) | A 6-a zi | retur (23) | | | | | |
---|
11 oct | 1-0 | Arsenaltaranto-Martina | 1-0 | 14 februarie | 3-1 | Vigor Lamezia-Rossanese | 0-0 | 2-2 | Corigliano Schiavonea-Cirò Krimisa | 1-2 | 2-1 | Pulovere Fasano-Toma | 1-1 | 1-1 | Noul Vibonese-Altamura | 0-2 | 6-1 | Pro Italia Galatina-Policoro | 3-1 | 1-0 | Rende-Noicattaro | 0-0 | 2-1 | Rutigliano-Ruggiero Lauria | 0-1 | 1-1 | Silana-Locri | 1-3 |
|
exterior (al 7-lea) | A 7-a zi | retur (24) | | | | | |
---|
18 octombrie | 3-1 | Toma Maglie-Rende | 1-1 | 21 februarie | 2-1 | Vigor Lamezia-Nuova Vibonese | 1-3 | 2-3 | Cirò Krimisa-Altamura | 0-0 | 1-0 | Locri-Arsenaltaranto | 0-3 | 1-2 | Martina-Pro Italia Galatina | 0-1 | 0-0 | Noicattaro-Corigliano Schiavonea | 0-1 | 0-1 | Policoro-Rutigliano | 2-2 | 1-0 | Rossanese-Silana | 0-1 | 1-0 | Ruggiero Lauria-Fasano | 0-0 |
| exterior (8) | A 8-a zi | retur (25) | | | | | |
---|
25 oct | 0-1 | Arsenaltaranto-Rossanese | 1-0 | 28 februarie | 0-1 | Altamura-Noicattaro | 2-0 | 1-2 | Pulover Corigliano Schiavonea-Toma | 1-0 | 1-0 | Fasano-Policoro | 4-0 | 0-5 | Nuova Vibonese-Cirò Krimisa | 0-0 | 3-0 | Pro Italia Galatina-Locri | 1-2 | 2-1 | Rende-Ruggiero Lauria | 0-3 | 2-0 | Rutigliano-Martina | 0-1 | 2-1 | Silana-Vigor Lamezia | 0-2 |
|
un sens (9) | A 9-a zi | retur (26) | | | | | |
---|
1 noiembrie | 1-0 | Toma Maglie-Altamura | 0-2 | 7 mar. | 0-1 | Vigor Lamezia-Arsenaltaranto | 0-1 | 1-0 | Locri-Rutigliano | 0-2 | 1-2 | Martina-Fasano | 1-5 | 2-1 | Noicattaro-Cirò Krimisa | 0-1 | 3-2 | Policoro-Rende | 3-3 | 1-1 | Rossanese-Pro Italia Galatina | 1-1 | 3-0 | Ruggiero Lauria-Corigliano Schiavonea | 0-1 | 1-0 | Silana-Nuova Vibonese | 2-3 |
| exterior (al 10-lea) | A 10-a zi | retur (27) | | | | | |
---|
8 nov. | 2-0 | Arsenaltaranto-Silana | 2-2 | 14 mar. | 2-0 | Altamura-Ruggiero Lauria | 1-1 | 2-3 | Cirò Krimisa-Toma Maglie | 0-2 | 4-0 | Corigliano Schiavonea-Policoro | 1-1 | 4-2 | Fasano-Locri | 1-1 | 2-1 | Noul Vibonese-Noicattaro | 1-1 | 2-1 | Pro Italia Galatina-Vigor Lamezia | 1-0 | 1-0 | Makes-Martina | 1-1 | 2-1 | Rutigliano-Rossanese | 0-2 |
|
un sens (11) | Ziua a 11-a | retur (28) | | | | | |
---|
15 nov. | 0-1 | Arsenaltaranto-Nuova Vibonese | 2-3 | 21 mar. | 3-0 | Toma Maglie-Noicattaro | 1-0 | 1-0 | Vigor Lamezia-Rutigliano | 0-0 | 2-0 | Locri-Rende | 1-2 | 1-1 | Martina-Corigliano Schiavonea | 2-1 | 0-0 | Policoro-Altamura | 1-2 | 2-2 | Rossanese-Fasano | 1-1 | 1-0 | Ruggiero Lauria-Cirò Krimisa | 1-1 | 0-0 | Silana-Pro Italia Galatina | 0-1 |
| într-un singur sens (al 12-lea) | A 12-a zi | retur (29ª) | | | | | |
---|
22 nov. | 0-1 | Altamura-Martina | 0-2 | 28 mar. | 1-2 | Cirò Krimisa-Policoro | 0-0 | 1-0 | Corigliano Schiavonea-Locri | 0-1 | 2-0 | Fasano-Vigor Lamezia | 4-0 | 4-1 | Nuova Vibonese-Toma Maglie | 0-0 | 0-0 | Noicattaro-Ruggiero Lauria | 1-1 | 1-1 | Pro Italia Galatina-Arsenaltaranto | 0-1 | 1-0 | Rende-Rossanese | 2-1 | 1-0 | Rutigliano-Silana | 1-0 |
|
un sens (al 13-lea) | A 13-a zi | retur (30ª) | | | | | |
---|
29 nov. | 0-2 | Arsenaltaranto-Rutigliano | 0-1 | 11 apr. | 0-0 | Vigor Lamezia-Rende | 0-2 | 0-0 | Locri-Altamura | 0-3 | 1-1 | Martina-Cirò Krimisa | 3-2 | 1-1 | Policoro-Noicattaro | 2-0 | 2-1 | Pro Italia Galatina-Nuova Vibonese | 1-0 | 2-0 | Rossanese-Corigliano Schiavonea | 1-1 | 0-0 | Pulovere Ruggiero Lauria-Toma | 0-0 | 0-0 | Silana-Fasano | 1-3 |
| un sens (al 14-lea) | Ziua a 14-a | retur (31ª) | | | | | |
---|
6 dec. | 3-2 | Toma Maglie-Policoro | 1-0 | 18 apr. | 3-1 | Altamura-Rossanese | 1-4 | 1-1 | Cirò Krimisa-Locri | 1-1 | 1-0 | Corigliano Schiavonea-Vigor Lamezia | 1-2 | 1-1 | Fasano-Arsenaltaranto | 5-3 | 0-0 | Noul Vibonese-Ruggiero Lauria | 1-1 | 1-0 | Noicattaro-Martina | 0-0 | 0-0 | Rende-Silana | 1-1 | 1-0 | Rutigliano-Pro Italia Galatina | 1-1 |
|
un sens (al 15-lea) | A 15-a zi | retur (32ª) | | | | | |
---|
13 dec. | 1-0 | Arsenaltaranto-Rende | 1-1 | 25 apr. | 1-0 | Vigor Lamezia-Altamura | 1-2 | 0-0 | Locri-Noicattaro | 1-0 | 0-0 | Pulovere Martina-Toma | 3-5 | 4-2 | Policoro-Ruggiero Lauria | 0-3 | 1-0 | Pro Italia Galatina-Fasano | 0-2 | 1-0 | Rossanese-Cirò Krimisa | 0-1 | 2-1 | Rutigliano-Nuova Vibonese | 1-3 | 1-1 | Silana-Corigliano Schiavonea | 2-3 |
| exterior (16) | A 16-a zi | retur (33) | | | | | |
---|
20 dec. | 0-0 | Toma Maglie-Locri | 0-2 | 2 mai | 3-0 | Altamura-Silana | 2-3 | 2-1 | Cirò Krimisa-Vigor Lamezia | 1-0 | 3-1 | Corigliano Schiavonea-Arsenaltaranto | 0-2 | 1-0 | Fasano-Rutigliano | 0-1 | 1-1 | Noul Vibonese-Policoro | 2-1 | 1-4 | Noicattaro-Rossanese | 1-1 | 0-0 | Rende-Pro Italia Galatina | 0-1 | 2-0 | Ruggiero Lauria-Martina | 0-1 |
|
exterior (al 17-lea) | Ziua a 17-a | retur (34ª) | | | | | |
---|
6 ianuarie | 0-0 | Arsenaltaranto-Altamura | 1-2 | 9 mai | 2-0 | Vigor Lamezia-Noicattaro | 1-4 | 1-0 | Locri-Ruggiero Lauria | 3-1 | 2-0 | Martina-Policoro | 0-2 | 0-1 | Noul Vibonese-Fasano | 1-2 | 1-0 | Pro Italia Galatina-Corigliano Schiavonea | 0-0 | 2-0 | Pulovere Rossanese-Toma | 2-5 | 2-1 | Rutigliano-Rende | 1-0 | 2-2 | Silana-Cirò Krimisa | 1-2 |
| |
|
Grupa I
Echipe participante
Clasament final
Reguli:
- Trei puncte de câștigat, unul de tras, zero de înfrânt.
- Play-off în caz de puncte egale în zona de promovare și / sau retrogradare.
Notă:
- Sancataldese a fost apoi readmis în Serie D 1999-2000 .
Rezultate
Tablou de bord
| Agr | Cas | Ige | Int | Maz | Mil | Nuo | Pal | Pro | A pune | Cârpă | San | San | Schi | Domnule | Sor | Vir | Vit |
---|
Agrigento | –––– | 1-0 | 1-1 | 1-2 | 1-0 | 0-2 | 0-2 | 2-1 | 3-0 | 1-0 | 0-2 | 1-0 | 1-0 | 1-1 | 2-1 | 3-1 | 2-2 | 1-0 |
Caserta | 1-0 | –––– | 0-0 | 1-1 | 4-1 | 0-2 | 2-3 | 2-1 | 4-0 | 2-1 | 2-1 | 2-0 | 0-1 | 0-1 | 4-2 | 0-0 | 4-0 | 0-1 |
Hygieia Virtus | 4-0 | 0-0 | –––– | 1-0 | 4-1 | 3-1 | 3-0 | 1-1 | 1-0 | 0-0 | 2-0 | 3-0 | 1-1 | 0-0 | 2-1 | 3-0 | 0-0 | 1-0 |
Internapoli | 1-1 | 0-1 | 1-0 | –––– | 0-1 | 2-1 | 0-2 | 1-1 | 1-1 | 0-0 | 1-1 | 3-0 | 0-0 | 0-0 | 1-1 | 0-1 | 0-0 | 3-0 |
Mazara | 2-0 | 5-1 | 0-1 | 3-0 | –––– | 2-6 | 0-0 | 1-1 | 4-1 | 0-1 | 3-2 | 2-2 | 1-1 | 1-0 | 2-2 | 0-1 | 2-0 | 1-0 |
Milazzo | 2-0 | 1-1 | 0-1 | 1-0 | 2-1 | –––– | 0-0 | 3-2 | 0-0 | 1-1 | 1-1 | 1-2 | 1-2 | 0-1 | 2-1 | 1-1 | 2-1 | 0-0 |
Noul Terzigno | 2-1 | 1-1 | 2-2 | 0-0 | 0-2 | 3-0 | –––– | 2-0 | 1-1 | 1-0 | 0-0 | 1-1 | 0-0 | 3-1 | 4-1 | 0-0 | 1-1 | 0-1 |
Palmese | 2-1 | 3-0 | 2-1 | 0-1 | 1-0 | 1-0 | 0-0 | –––– | 1-1 | 3-0 | 0-2 | 1-0 | 3-1 | 2-1 | 1-0 | 0-1 | 2-0 | 2-0 |
Pro Ebolitana | 2-0 | 0-0 | 1-1 | 0-0 | 1-1 | 1-1 | 0-2 | 2-1 | –––– | 1-2 | 2-1 | 3-0 | 0-4 | 2-0 | 2-1 | 1-0 | 3-0 | 2-0 |
Puteolana | 2-0 | 2-1 | 1-0 | 3-1 | 1-0 | 4-0 | 0-1 | 1-0 | 0-0 | –––– | 1-4 | 4-1 | 1-2 | 1-0 | 1-0 | 2-0 | 2-1 | 2-0 |
Ragusa | 1-0 | 0-2 | 1-2 | 1-0 | 0-0 | 0-1 | 2-1 | 0-0 | 5-1 | 3-2 | –––– | 2-2 | 0-1 | 3-1 | 0-0 | 2-0 | 1-1 | 1-2 |
Sancataldese | 1-1 | 3-1 | 0-0 | 1-3 | 1-0 | 0-0 | 2-1 | 3-3 | 3-0 | 2-1 | 1-0 | –––– | 1-4 | 1-0 | 2-1 | 2-1 | 0-2 | 1-0 |
Sant'Anastasia | 2-0 | 1-1 | 1-1 | 4-1 | 2-2 | 2-0 | 1-0 | 2-0 | 3-0 | 0-0 | 4-0 | 3-1 | –––– | 1-0 | 0-0 | 3-1 | 2-1 | 0-0 |
Sciacca | 2-2 | 3-2 | 1-2 | 2-0 | 2-0 | 0-0 | 1-1 | 1-0 | 4-0 | 0-0 | 1-2 | 1-0 | 2-2 | –––– | 2-1 | 3-2 | 1-1 | 0-0 |
Siracuza | 0-1 | 0-0 | 0-1 | 3-0 | 3-1 | 1-0 | 0-1 | 0-0 | 1-1 | 1-0 | 0-0 | 2-1 | 0-1 | 1-0 | –––– | 0-0 | 0-1 | 0-1 |
Sorrento | 3-0 | 3-0 | 1-0 | 3-0 | 2-2 | 2-1 | 1-1 | 2-2 | 1-3 | 2-0 | 1-0 | 4-0 | 1-0 | 0-0 | 2-0 | –––– | 1-0 | 0-0 |
Virus Unitis | 2-0 | 1-0 | 1-2 | 0-1 | 1-0 | 1-1 | 0-1 | 1-0 | 1-0 | 0-1 | 2-0 | 2-1 | 0-0 | 2-1 | 0-0 | 2-2 | –––– | 1-0 |
Victorie | 1-0 | 2-1 | 1-2 | 0-1 | 0-0 | 1-1 | 1-1 | 1-2 | 0-2 | 1-1 | 1-0 | 1-0 | 0-0 | 0-0 | 1-0 | 1-1 | 1-0 | –––– |
Calendar
exterior (primul) | Prima zi | retur (18) | | | | | |
---|
6 sept. | 1-0 | Casertana-Agrigento | 0-1 | 10 ianuarie | 4-1 | Igea Virtus-Mazara | 1-0 | 0-1 | Palmese-Internapoli | 1-1 | 0-1 | Puteolana-Nuovo Terzigno | 0-1 | 0-0 | Sancataldese-Milazzo | 2-1 | 4-0 | Sciacca-Pro Ebolitana | 0-2 | 0-0 | Siracuza-Sorrento | 0-2 | 2-0 | Viribus Unitis-Ragusa | 1-1 | 0-0 | Vittoria-Sant'Anastasia | 0-0 |
| exterior (al 2-lea) | A doua zi | retur (19) | | | | | |
---|
13 sept | 1-0 | Agrigento-Puteolana | 0-2 | 17 ian | 0-0 | Internapoli-Viribus Unitis | 1-0 | 2-2 | Mazara-Siracuza | 1-3 | 0-1 | Milazzo-Sciacca | 0-0 | 0-1 | Terzigno-Vittoria nou | 1-1 | 1-1 | Pro Ebolitana-Igea Virtus | 0-1 | 2-2 | Ragusa-Sancataldese | 0-1 | 2-0 | Sant'Anastasia-Palmese | 1-3 | 3-0 | Sorrento-Casertana | 0-0 |
|
exterior (3) | A 3-a zi | retur (20ª) | | | | | |
---|
20 sept | 4-1 | Casertana-Mazara | 1-5 | 24 ian | 3-1 | Igea Virtus-Milazzo | 1-0 | 0-0 | Noul Terzigno-Sant'Anastasia | 0-1 | 2-0 | Puteolana-Sorrento | 0-2 | 1-3 | Sancataldese-Internapoli | 0-3 | 1-2 | Sciacca-Ragusa | 1-3 | 1-1 | Syracuse-Pro Ebolitana | 1-2 | 1-0 | Viribus Unitis-Palmese | 0-2 | 1-0 | Vittoria-Agrigento | 0-1 |
| exterior (al 4-lea) | A 4-a zi | retur (21) | | | | | |
---|
27 sept | 0-2 | Agrigento-Terzigno Nou | 1-2 | 31 ian | 0-0 | Internapoli-Sciacca | 0-2 | 0-1 | Mazara-Puteolana | 0-1 | 2-1 | Milazzo-Siracuza | 0-1 | 1-0 | Palmese-Sancataldese | 3-3 | 0-0 | Pro Ebolitana-Casertana | 0-4 | 1-2 | Ragusa-Igea Virtus | 0-2 | 2-1 | Sant'Anastasia-Viribus Unitis | 0-0 | 0-0 | Sorrento-Vittoria | 1-1 |
|
exterior (5) | A 5-a zi | retur (22) | | | | | |
---|
4 octombrie | 1-0 | Agrigento-Sant'Anastasia | 0-2 | 7 februarie | 0-2 | Casertana-Milazzo | 1-1 | 1-0 | Igea Virtus-Internapoli | 0-1 | 0-0 | Terzigno-Sorrento nou | 1-1 | 0-0 | Puteolana-Pro Ebolitana | 2-1 | 0-2 | Sancataldese-Viribus Unitis | 1-2 | 1-0 | Sciacca-Palmese | 1-2 | 0-0 | Siracuza-Ragusa | 0-0 | 0-0 | Vittoria-Mazara | 0-1 |
| exterior (6) | A 6-a zi | retur (23) | | | | | |
---|
11 oct | 1-1 | Internapoli-Siracuza | 0-3 | 14 februarie | 0-0 | Mazara-Nuovo Terzigno | 2-0 | 1-1 | Milazzo-Puteolana | 0-4 | 2-1 | Palmese-Igea Virtus | 1-1 | 2-0 | Pro Ebolitana-Vittoria | 2-0 | 0-2 | Ragusa-Casertana | 1-2 | 3-1 | Sant'Anastasia-Sancataldese | 4-1 | 3-0 | Sorrento-Agrigento | 1-3 | 2-1 | Viribus Unitis-Sciacca | 1-1 |
|
exterior (al 7-lea) | A 7-a zi | retur (24) | | | | | |
---|
18 octombrie | 1-0 | Agrigento-Mazara | 0-2 | 21 februarie | 1-1 | Casertana-Internapoli | 1-0 | 0-0 | Igea Virtus-Viribus Unitis | 2-1 | 1-1 | Nou Terzigno-Pro Ebolitana | 2-0 | 1-4 | Puteolana-Ragusa | 2-3 | 1-0 | Sciacca-Sancataldese | 0-1 | 0-0 | Siracuza-Palmese | 0-1 | 1-0 | Sorrento-Sant'Anastasia | 1-3 | 1-1 | Vittoria-Milazzo | 0-0 |
| exterior (8) | A 8-a zi | retur (25) | | | | | |
---|
25 oct | 0-0 | Internapoli-Puteolana | 1-3 | 28 februarie | 0-1 | Mazara-Sorrento | 2-2 | 0-0 | Milazzo-Nuovo Terzigno | 0-3 | 3-0 | Palmese-Casertana | 1-2 | 2-0 | Pro Ebolitana-Agrigento | 0-3 | 1-2 | Ragusa-Vittoria | 0-1 | 1-0 | Sant'Anastasia-Sciacca | 2-2 | 0-0 | Sancataldese-Igea Virtus | 0-3 | 0-0 | Viribus Unitis-Siracuza | 1-0 |
|
un sens (9) | A 9-a zi | retur (26) | | | | | |
---|
1 noiembrie | 0-2 | Agrigento-Milazzo | 0-2 | 7 mar. | 4-0 | Casertana-Viribus Unitis | 0-1 | 0-0 | Igea Virtus-Sciacca | 2-1 | 1-1 | Mazara-Sant'Anastasia | 2-2 | 0-0 | Terzigno-Ragusa nou | 1-2 | 1-0 | Puteolana-Palmese | 0-3 | 2-1 | Siracuza-Sancataldese | 1-2 | 1-3 | Sorrento-Pro Ebolitana | 0-1 | 0-1 | Vittoria-Internapoli | 0-3 |
| exterior (al 10-lea) | A 10-a zi | retur (27) | | | | | |
---|
8 nov. | 0-2 | Internapoli-Nuovo Terzigno | 0-0 | 14 mar. | 1-1 | Milazzo-Sorrento | 1-2 | 2-0 | Palmese-Vittoria | 2-1 | 1-1 | Pro Ebolitana-Mazara | 1-4 | 1-0 | Ragusa-Agrigento | 2-0 | 1-1 | Sant'Anastasia-Igea Virtus | 1-1 | 3-1 | Sancataldese-Casertana | 0-2 | 2-1 | Sciacca-Siracuza | 0-1 | 0-1 | Viribus Unitis-Puteolana | 1-2 |
|
un sens (11) | Ziua a 11-a | retur (28) | | | | | |
---|
15 nov. | 1-2 | Agrigento-Internapoli | 1-1 | 21 mar. | 0-1 | Casertana-Sciacca | 2-3 | 2-6 | Mazara-Milazzo | 1-2 | 2-0 | Terzigno-Palmese nou | 0-0 | 0-4 | Pro Ebolitana-Sant'Anastasia | 0-3 | 4-1 | Puteolana-Sancataldese | 1-2 | 0-1 | Siracuza-Igea Virtus | 1-2 | 1-0 | Sorrento-Ragusa | 0-2 | 1-0 | Vittoria-Viribus Unitis | 0-1 |
| într-un singur sens (al 12-lea) | A 12-a zi | retur (29ª) | | | | | |
---|
22 nov. | 0-0 | Igea Virtus-Casertana | 0-0 | 28 mar. | 0-1 | Internapoli-Sorrento | 0-3 | 0-0 | Milazzo-Pro Ebolitana | 1-1 | 2-1 | Palmese-Agrigento | 1-2 | 0-0 | Ragusa-Mazara | 2-3 | 0-0 | Sant'Anastasia-Siracuza | 1-0 | 1-0 | Sancataldese-Vittoria | 0-1 | 0-0 | Sciacca-Puteolana | 0-1 | 0-1 | Viribus Unitis-Nuovo Terzigno | 1-1 |
|
un sens (al 13-lea) | A 13-a zi | retur (30ª) | | | | | |
---|
29 nov. | 2-2 | Agrigento-Viribus Unitis | 0-2 | 11 apr. | 4-2 | Casertana-Siracuza | 0-0 | 3-0 | Mazara-Internapoli | 1-0 | 1-2 | Milazzo-Sant'Anastasia | 0-2 | 1-1 | Noul Terzigno-Sancataldese | 1-2 | 2-1 | Pro Ebolitana-Ragusa | 1-5 | 1-0 | Puteolana-Igea Virtus | 0-0 | 2-2 | Sorrento-Palmese | 1-0 | 0-0 | Vittoria-Sciacca | 0-0 |
| un sens (al 14-lea) | Ziua a 14-a | retur (31ª) | | | | | |
---|
6 dec. | 1-0 | Hygieia Virtus-Vittoria | 2-1 | 18 apr. | 1-1 | Internapoli-Pro Ebolitana | 0-0 | 1-0 | Palmese-Mazara | 1-1 | 0-1 | Ragusa-Milazzo | 1-1 | 1-1 | Sant'Anastasia-Casertana | 1-0 | 1-1 | Sancataldese-Agrigento | 0-1 | 1-1 | Sciacca-Nuovo Terzigno | 1-3 | 1-0 | Siracuza-Puteolana | 0-1 | 2-2 | Viribus Unitis-Sorrento | 0-1 |
|
un sens (al 15-lea) | A 15-a zi | retur (32ª) | | | | | |
---|
13 dec. | 1-1 | Agrigento-Sciacca | 2-2 | 25 apr. | 2-0 | Mazara-Viribus Unitis | 0-1 | 1-0 | Milazzo-Internapoli | 1-2 | 2-2 | Noul Terzigno-Igea Virtus | 0-3 | 2-1 | Pro Ebolitana-Palmese | 1-1 | 2-1 | Puteolana-Casertana | 1-2 | 0-1 | Ragusa-Sant'Anastasia | 0-4 | 4-0 | Sorrento-Sancataldese | 1-2 | 1-0 | Vittoria-Siracuza | 1-0 |
| exterior (16) | A 16-a zi | retur (33) | | | | | |
---|
20 dec. | 0-1 | Caserta-Vittoria | 1-2 | 2 mai | 4-0 | Igea Virtus-Agrigento | 1-1 | 1-1 | Internapoli-Ragusa | 0-1 | 1-0 | Palmese-Milazzo | 2-3 | 0-0 | Sant'Anastasia-Puteolana | 2-1 | 1-0 | Sancataldese-Mazara | 2-2 | 3-2 | Sciacca-Sorrento | 0-0 | 0-1 | Siracuza-Terzigno nou | 1-4 | 1-0 | Viribus Unitis-Pro Ebolitana | 0-3 |
|
exterior (al 17-lea) | Ziua a 17-a | retur (34ª) | | | | | |
---|
6 ianuarie | 2-1 | Agrigento-Siracuza | 1-0 | 9 mai | 1-0 | Mazara-Sciacca | 0-2 | 2-1 | Milazzo-Viribus Unitis | 1-1 | 1-1 | Terzigno-Casertana nou | 3-2 | 3-0 | Pro Ebolitana-Sancataldese | 0-3 | 0-0 | Ragusa-Palmese | 2-0 | 4-1 | Sant'Anastasia-Internapoli | 0-0 | 1-0 | Sorrento-Igea Virtus | 0-3 | 1-1 | Vittoria-Puteolana | 0-2 |
| |
|
Play-off-uri
Mântuirea retrogradării
Notă
Elemente conexe
linkuri externe
- calendarul grupului G , pe www2.raisport.rai.it . Adus la 27 mai 2016 (arhivat din original la 24 iunie 2016) .
- calendarul grupului H , pe www2.raisport.rai.it . Adus la 27 mai 2016 (arhivat din original la 24 iunie 2016) .
- calendarul grupei I , pe www2.raisport.rai.it . Adus la 27 mai 2016 (arhivat din original la 24 iunie 2016) .