Prima zi | | | | |
---|
13-10 | Mladi Radnik - Spartak Subotica | 3-0 | 27-25, 25-15, 25-22 | 13-10 | Spartak Ljig - Partizan Belgrad | 3-0 | 25-21, 25-19, 27-25 | 11-10 | Steaua Roșie - Ribnica Kraljevo | 3-1 | 16-25, 25-16, 25-21, 25-21 | 12-10 | Voivodina - Radnički Kragujevac | 3-2 | 21-25, 23-25, 25-20, 25-22, 12-15 | 13-10 | Đerdap Kladovo - Železničar Belgrad | 3-0 | 25-20, 25-19, 25-17 |
A doua zi | | | | |
---|
19-10 | Spartak Subotica - Železničar Belgrad | 3-1 | 26-28, 25-20, 25-19, 25-23 | 19-10 | Radnički Kragujevac - Đerdap Kladovo | 1-3 | 17-25, 22-25, 26-24, 22-25 | 19-10 | Ribnica Kraljevo - Voivodina | 3-2 | 25-19, 25-20, 27-29, 28-30, 15-7 | 18-10 | Partizan Belgrad - Steaua Roșie | 1-3 | 17-25, 20-25, 25-20, 18-25 | 22-10 | Mladi Radnik - Spartak Ljig | 3-0 | 27-25, 25-18, 25-22 |
A treia zi | | | | |
---|
27-10 | Spartak Ljig - Spartak Subotica | 3-1 | 25-21, 25-26, 23-25, 25-22 | 28-10 | Steaua Roșie - Mladi Radnik | 3-0 | 25-15, 25-23, 25-16 | 25-10 | Voivodina - Partizan Belgrad | 3-0 | 25-20, 25-17, 25-19 | 27-10 | Đerdap Kladovo - Ribnica Kraljevo | 3-1 | 29-27, 14-25, 25-17, 25-19 | 28-10 | Železničar Belgrad - Radnički Kragujevac | 0-3 | 17-25, 19-25, 18-25 |
A patra zi | | | | |
---|
01-11 | Spartak Subotica - Radnički Kragujevac | 3-2 | 20-25, 23-25, 25-19, 25-17, 17-15 | 02-11 | Ribnica Kraljevo - Železničar Belgrad | 3-1 | 25-21, 22-25, 25-18, 25-18 | 02-11 | Partizan Belgrad - Đerdap Kladovo | 0-3 | 15-25, 22-25, 21-25 | 04-11 | Mladi Radnik - Voivodina | 3-2 | 25-19, 23-25, 25-22, 19-25, 15-13 | 03-11 | Spartak Ljig - Steaua Roșie | 0-3 | 17-25, 19-25, 20-25 |
A cincea zi | | | | |
---|
09-11 | Steaua Roșie - Spartak Subotica | 3-1 | 22-25, 25-22, 25-16, 25-12 | 08-11 | Voivodina - Spartak Ljig | 3-0 | 25-19, 25-13, 25-18 | 10-11 | Đerdap Kladovo - Mladi Radnik | 3-1 | 25-19, 25-15, 18-25, 25-22 | 10-11 | Železničar Belgrad - Partizan Belgrad | 0-3 | 21-25, 21-25, 23-25 | 09-11 | Radnički Kragujevac - Ribnica Kraljevo | 3-1 | 25-19, 21-25, 25-15, 25-9 |
A șasea zi | | | | |
---|
16-11 | Spartak Subotica - Ribnica Kraljevo | 0-3 | 20-25, 23-25, 22-25 | 17-11 | Partizan Belgrad - Radnički Kragujevac | 1-3 | 19-25, 25-20, 22-25, 22-25 | 17-11 | Mladi Radnik - Železničar Belgrad | 3-0 | 25-15, 25-19, 25-23 | 17-11 | Spartak Ljig - Đerdap Kladovo | 1-3 | 31-29, 20-25, 18-25, 21-25 | 16-11 | Steaua Roșie - Voivodina | 3-2 | 18-25, 25-23, 23-25, 25-22, 15-11 |
A șaptea zi | | | | |
---|
23-11 | Vojvodina - Spartak Subotica | 2-3 | 25-22, 25-17, 22-25, 23-25, 14-16 | 25-11 | Đerdap Kladovo - Steaua Roșie | 1-3 | 30-28, 16-25, 19-25, 19-25 | 24-11 | Železničar Belgrad - Spartak Ljig | 0-3 | 15-25, 15-25, 11-25 | 25-11 | Radnički Kragujevac - Mladi Radnik | 2-3 | 21-25, 25-21, 25-22, 21-25, 10-15 | 23-11 | Ribnica Kraljevo - Partizan Belgrad | 1-3 | 19-25, 25-19, 17-25, 23-25 |
A opta zi | | | | |
---|
02-12 | Spartak Subotica - Partizan Belgrad | 3-0 | 25-23, 25-23, 25-21 | 01-12 | Mladi Radnik - Ribnica Kraljevo | 0-3 | 21-25, 21-25, 20-25 | 01-12 | Spartak Ljig - Radnički Kragujevac | 3-2 | 23-25, 23-25, 25-23, 25-21, 15-13 | 30-11 | Steaua Roșie - Železničar Belgrad | 3-0 | 25-20, 25-14, 27-25 | 30-11 | Voivodina - Đerdap Kladovo | 3-2 | 31-33, 25-23, 21-25, 25-23, 15-12 |
A noua zi | | | | |
---|
08-12 | Đerdap Kladovo - Spartak Subotica | 3-0 | 25-19, 25-20, 25-17 | 08-12 | Železničar Belgrad - Voivodina | 2-3 | 25-22, 23-25, 25-21, 18-25, 13-15 | 09-12 | Radnički Kragujevac - Steaua Roșie | 1-3 | 19-25, 23-25, 25-20, 21-25 | 07-12 | Ribnica Kraljevo - Spartak Ljig | 3-0 | 25-17, 29-27, 25-14 | 06-12 | Partizan Belgrad - Mladi Radnik | 0-3 | 26-28, 22-25, 23-25 |
| Ziua a zecea | | | | |
---|
14-12 | Spartak Subotica - Mladi Radnik | 3-0 | 25-18, 25-22, 25-22 | 14-12 | Partizan Belgrad - Spartak Ljig | 3-1 | 25-13, 25-10, 21-25, 25-22 | 16-12 | Ribnica Kraljevo - Steaua Roșie | 2-3 | 27-29, 16-25, 25-20, 25-21, 8-15 | 17-12 | Radnički Kragujevac - Voivodina | 3-0 | 25-18, 25-19, 25-21 | 15-12 | Železničar Belgrad - Đerdap Kladovo | 1-3 | 19-25, 25-20, 23-25, 23-25 |
A unsprezecea zi | | | | |
---|
23-12 | Železničar Belgrad - Spartak Subotica | 3-1 | 25-22, 27-25, 19-25, 25-19 | 21-12 | Đerdap Kladovo - Radnički Kragujevac | 1-3 | 19-25, 25-17, 18-25, 18-25 | 21-12 | Voivodina - Ribnica Kraljevo | 2-3 | 25-17, 25-11, 16-25, 25-27, 14-16 | 20-12 | Steaua Roșie - Partizan Belgrad | 3-1 | 25-18, 25-13, 23-25, 25-8 | 22-12 | Spartak Ljig - Mladi Radnik | 3-2 | 22-25, 25-19, 25-21, 27-29, 16-14 |
A douăsprezecea zi | | | | |
---|
13-01 | Spartak Subotica - Spartak Ljig | 3-2 | 25-23, 25-11, 22-25, 20-25, 15-11 | 10-01 | Mladi Radnik - Steaua Roșie | 1-3 | 23-25, 25-22, 19-25, 25-27 | 12-01 | Partizan Belgrad - Voivodina | 3-0 | 25-16, 25-21, 25-14 | 11-01 | Ribnica Kraljevo - Đerdap Kladovo | 2-3 | 11-25, 22-25, 25-22, 25-21, 9-15 | 11-01 | Radnički Kragujevac - Železničar Belgrad | 3-0 | 25-21, 25-15, 25-14 |
A treisprezecea zi | | | | |
---|
19-01 | Radnički Kragujevac - Spartak Subotica | 3-1 | 25-17, 25-19, 23-25, 25-11 | 19-01 | Železničar Belgrad - Ribnica Kraljevo | 0-3 | 19-25, 22-25, 23-25 | 20-01 | Đerdap Kladovo - Partizan Belgrad | 3-2 | 25-21, 18-25, 25-17, 20-25, 15-13 | 19-01 | Voivodina - Mladi Radnik | 3-1 | 25-21, 25-17, 19-25, 25-14 | 18-01 | Steaua Roșie - Spartak Ljig | 3-2 | 25-22, 20-25, 25-20, 33-35, 15-12 |
A paisprezecea zi | | | | |
---|
24-01 | Spartak Subotica - Steaua Roșie | 3-2 | 25-23, 22-25, 25-23, 16-25, 15-12 | 26-01 | Spartak Ljig - Voivodina | 2-3 | 25-18, 15-25, 25-27, 25-23, 15-17 | 26-01 | Mladi Radnik - Đerdap Kladovo | 3-2 | 25-23, 17-25, 26-28, 25-20, 15-8 | 25-01 | Partizan Belgrad - Železničar Belgrad | 3-0 | 26-24, 25-16, 25-16 | 26-01 | Ribnica Kraljevo - Radnički Kragujevac | 1-3 | 20-25, 20-25, 25-23, 18-25 |
A cincisprezecea zi | | | | |
---|
01-02 | Ribnica Kraljevo - Spartak Subotica | 3-1 | 24-26, 25-20, 25-18, 25-22 | 01-02 | Radnički Kragujevac - Partizan Belgrad | 2-3 | 21-25, 28-26, 25-23, 15-25, 10-15 | 02-02 | Železničar Belgrad - Mladi Radnik | 1-3 | 25-22, 19-25, 23-25, 15-25 | 01-02 | Đerdap Kladovo - Spartak Ljig | 3-0 | 25-20, 26-24, 25-14 | 31-01 | Voivodina - Steaua Roșie | 0-3 | 22-25, 21-25, 15-25 |
A șaisprezecea zi | | | | |
---|
08-02 | Spartak Subotica - Voivodina | 3-1 | 25-18, 32-30, 22-25, 25-21 | 08-02 | Steaua Roșie - Đerdap Kladovo | 3-1 | 34-36, 25-18, 25-23, 25-21 | 09-02 | Spartak Ljig - Železničar Belgrad | 3-0 | 25-19, 25-22, 25-11 | 09-02 | Mladi Radnik - Radnički Kragujevac | 0-3 | 22-25, 19-25, 20-25 | 07-02 | Partizan Belgrad - Ribnica Kraljevo | 3-1 | 20-25, 25-19, 29-27, 25-23 |
A șaptesprezecea zi | | | | |
---|
15-02 | Partizan Belgrad - Spartak Subotica | 3-1 | 19-25, 28-26, 25-19, 25-22 | 14-02 | Ribnica Kraljevo - Mladi Radnik | 3-0 | 25-16, 25-15, 25-21 | 17-02 | Radnički Kragujevac - Spartak Ljig | 3-1 | 25-18, 20-25, 25-13, 25-23 | 17-02 | Železničar Belgrad - Steaua Roșie | 0-3 | 10-25, 26-28, 20-25 | 15-02 | Đerdap Kladovo - Voivodina | 2-3 | 25-27, 25-19, 25-22, 14-25, 12-15 |
A optsprezecea zi | | | | |
---|
01-03 | Spartak Subotica - Đerdap Kladovo | 0-3 | 20-25, 20-25, 18-25 | 01-03 | Voivodina - Železničar Belgrad | 3-0 | 25-15, 25-20, 25-16 | 28-02 | Steaua Roșie - Radnički Kragujevac | 2-3 | 25-18, 23-25, 25-13, 22-25, 16-14 | 01-03 | Spartak Ljig - Ribnica Kraljevo | 3-1 | 25-21, 22-25, 25-23, 25-18 | 01-03 | Mladi Radnik - Partizan Belgrad | 3-0 | 25-20, 25-23, 25-23 |
|