Srpska Liga 2012-2013
Salt la navigare Salt la căutare
Srpska Liga 2012-2013 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Competiție | Srpska Liga | ||||
Sport | Fotbal | ||||
Ediție | 21 | ||||
Administrator | FSS | ||||
La tine acasa | din 18 august 2012 începând cu 9 iunie 2013 | ||||
Loc | Serbia | ||||
Participanți | 64 | ||||
Formulă | Patru runde italiene | ||||
Cronologia concursului | |||||
|
2012-2013 Srpska Liga a fost a 21 -a ediție a treia echipa de fotbal divizia din Serbia .
Este a zecea ediție împărțită în patru grupe: Voivodina, Belgrad, Vest și Est; și este al șaptelea de la separarea dintre Serbia și Muntenegru .
Voivodina
Srpska Liga Voivodina 2012-2013 Srpska Liga Voivodina 2012-2013 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Competiție | Srpska Liga | ||||
Sport | Fotbal | ||||
Ediție | 15 | ||||
Administrator | FSS | ||||
La tine acasa | din 18 august 2012 începând cu 9 iunie 2013 | ||||
Loc | Serbia | ||||
Participanți | 18 | ||||
Formulă | Italiană non-stop | ||||
Rezultate | |||||
Câştigător | Dolina Padina | ||||
Cronologia concursului | |||||
|
Pos. | Echipă | Pt | G. | V. | Nu. | P. | GF | GS | DR |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dolina Padina | 58 | 30 | 17 | 7 | 6 | 55 | 28 | +27 |
2 | Temerin dislocă | 53 | 30 | 15 | 8 | 7 | 48 | 25 | +23 |
3 | Radnički Sremska Mitrovica | 49 | 30 | 14 | 7 | 9 | 43 | 28 | +15 |
4 | Dunav Stari Banovci | 46 | 30 | 13 | 7 | 10 | 33 | 38 | -5 |
5 | Radnički Šid | 45 | 30 | 14 | 3 | 13 | 39 | 39 | 0 |
6 | ČSK Čelarevo | 44 | 30 | 12 | 8 | 10 | 32 | 24 | +8 |
7 | Uite | 44 | 30 | 12 | 8 | 10 | 36 | 31 | +5 |
8 | Tekstilac Odžaci | 43 | 30 | 13 | 4 | 13 | 37 | 38 | -1 |
9 | Radnički Sombor | 43 (-1) | 30 | 14 | 2 | 14 | 32 | 38 | -6 |
10 | Dinamo Pančevo | 42 | 30 | 12 | 6 | 12 | 36 | 35 | +1 |
11 | Palić [1] | 39 | 30 | 12 | 3 | 15 | 36 | 40 | -4 |
12 | Mladost Bački Jarak | 39 | 30 | 11 | 6 | 13 | 29 | 30 | -1 |
13 | Jedinstvo Stara Pazova | 35 | 30 | 9 | 8 | 13 | 29 | 43 | -14 |
14 | Ciment Beočin | 30 | 30 | 8 | 6 | 16 | 34 | 52 | -18 |
15 | Srem | 28 (-1) | 30 | 5 | 14 | 11 | 24 | 40 | -16 |
16 | Bačka Topola | 27 | 30 | 6 | 9 | 15 | 23 | 37 | -14 |
Legendă:
Promovat la Prva Liga Srbija 2013-2014
Retrasă în Zonske lige
Notă:
Trei puncte de câștigat, unul de tras, zero de înfrânt.
Rezultate
Echipe | BT | DP | Dol | DSB | JSP | MBJ | Pal | Som | RSM | Šid | Sen | SF | Sre | Teak | CB | ČSK |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bačka Topola | XXX | 0: 1 | 0: 1 | 3: 0 | 0: 1 | 2: 0 | 0: 2 | 1: 0 | 0: 0 | 0: 0 | 0: 0 | 2: 0 | 0: 0 | 2: 2 | 2: 2 | 1: 0 |
Dinamo Pančevo | 0: 2 | XXX | 1: 1 | 2: 3 | 1: 1 | 1: 1 | 1: 2 | 2: 1 | 2: 0 | 2: 0 | 2: 0 | 1: 0 | 1: 1 | 3: 0 | 3: 2 | 1: 0 |
Dolina | 5: 2 | 0: 0 | XXX | 3: 0 | 2: 1 | 2: 0 | 2: 0 | 4: 0 | 1: 1 | 2: 0 | 1: 0 | 0: 2 | 1: 1 | 3: 1 | 2: 1 | 2: 0 |
Dunav Stari Banovci | 2: 0 | 3: 2 | 2: 1 | XXX | 1: 1 | 1: 0 | 1: 0 | 1: 0 | 2: 1 | 2: 1 | 0: 0 | 1: 1 | 3: 3 | 1: 0 | 0: 0 | 2: 0 |
Jedinstvo Stara Pazova | 1: 0 | 0: 3 | 0: 3 | 2: 1 | XXX | 0: 0 | 0: 1 | 2: 0 | 2: 3 | 3: 0 | 1: 4 | 1: 4 | 1: 1 | 2: 1 | 0: 1 | 4: 0 |
Mladost Bački Jarak | 0: 0 | 1: 2 | 2: 1 | 2: 1 | 2: 0 | XXX | 0: 1 | 1: 0 | 2: 1 | 3: 0 | 3: 2 | 0: 0 | 2: 0 | 2: 0 | 2: 0 | 1: 1 |
Palić | 1: 0 | 1: 3 | 2: 2 | 0: 2 | 0: 1 | 3: 1 | XXX | 0: 3 | 0: 1 | 1: 0 | 2: 2 | 2: 1 | 1: 1 | 1: 0 | 3: 0 | 0: 1 |
Radnički Sombor | 1: 0 | 2: 0 | 4: 3 | 2: 0 | 4: 0 | 1: 0 | 0: 3 | XXX | 1: 1 | 1: 0 | 1: 0 | 1: 2 | 2: 0 | 0: 2 | 2: 0 | 0: 1 |
Radnički Sremska Mitrovica | 2: 0 | 3: 1 | 0: 0 | 2: 0 | 3: 0 | 3: 0 | 3: 2 | 1: 2 | XXX | 2: 1 | 1: 0 | 2: 0 | 3: 1 | 1: 2 | 5: 1 | 0: 3 |
Radnički Šid | 1: 0 | 1: 0 | 2: 4 | 2: 1 | 4: 1 | 2: 1 | 1: 0 | 7: 1 | 1: 0 | XXX | 1: 0 | 2: 0 | 2: 1 | 1: 1 | 4: 2 | 0: 0 |
Uite | 3: 2 | 2: 0 | 1: 0 | 0: 0 | 1: 1 | 0: 0 | 2: 1 | 1: 0 | 1: 0 | 4: 1 | XXX | 0: 0 | 3: 1 | 2: 0 | 0: 1 | 2: 0 |
Temerin dislocă | 2: 2 | 1: 0 | 3: 1 | 4: 0 | 1: 1 | 2: 1 | 4: 0 | 0: 1 | 0: 0 | 3: 0 | 2: 0 | XXX | 1: 1 | 2: 1 | 3: 2 | 4: 0 |
Srem | 2: 2 | 0: 0 | 0: 1 | 1: 1 | 0: 2 | 1: 0 | 4: 3 | 2: 0 | 0: 0 | 0: 3 | 1: 0 | 1: 4 | XXX | 0: 0 | 1: 0 | 0: 0 |
Tekstilac Odžaci | 3: 0 | 1: 0 | 1: 5 | 1: 2 | 2: 0 | 1: 0 | 2: 1 | 3: 0 | 2: 1 | 2: 1 | 1: 1 | 1: 0 | 3: 0 | XXX | 2: 1 | 0: 1 |
Ciment Beočin | 2: 0 | 2: 1 | 1: 2 | 2: 0 | 0: 0 | 1: 2 | 2: 1 | 0: 1 | 1: 3 | 2: 0 | 3: 4 | 1: 1 | 0: 0 | 3: 2 | XXX | 0: 0 |
ČSK Čelarevo | 3: 0 | 4: 0 | 0: 0 | 2: 0 | 0: 0 | 1: 0 | 0: 2 | 1: 1 | 0: 0 | 0: 1 | 5: 1 | 0: 1 | 1: 0 | 2: 0 | 6: 1 | XXX |
Belgrad
Srpska Liga Belgrad 2012-2013 Srpska Liga Beograd 2012-2013 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Competiție | Srpska Liga | ||||
Sport | Fotbal | ||||
Ediție | 18 | ||||
Administrator | FSS | ||||
La tine acasa | din 18 august 2012 începând cu 9 iunie 2013 | ||||
Loc | Serbia | ||||
Participanți | 16 | ||||
Formulă | Italiană non-stop | ||||
Rezultate | |||||
Câştigător | Sinđelić Belgrad | ||||
Cronologia concursului | |||||
|
Pos. | Echipă | Pt | G. | V. | Nu. | P. | GF | GS | DR |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sinđelić Belgrad | 62 | 30 | 19 | 5 | 6 | 58 | 27 | +31 |
2 | Radnički Obrenovac | 58 | 30 | 17 | 7 | 6 | 50 | 24 | +26 |
3 | Šumadija Jagnjilo | 58 | 30 | 16 | 10 | 4 | 45 | 28 | +17 |
4 | Zemun | 51 | 30 | 16 | 3 | 11 | 48 | 33 | +15 |
5 | Železnik | 43 | 30 | 12 | 7 | 11 | 39 | 36 | +3 |
6 | Srem Jakovo | 43 | 30 | 11 | 10 | 9 | 39 | 37 | +2 |
7 | Budućnost Dobanovci | 42 | 30 | 12 | 6 | 12 | 51 | 46 | +5 |
8 | BASK Belgrad | 39 | 30 | 11 | 6 | 13 | 32 | 31 | +1 |
9 | Sopot | 39 | 30 | 10 | 9 | 11 | 28 | 35 | -7 |
10 | Hajduk Belgrad | 37 (-2) | 30 | 11 | 6 | 13 | 40 | 52 | -12 |
11 | Žarkovo | 34 | 30 | 10 | 4 | 16 | 35 | 49 | -14 |
12 | Dorćol | 34 | 30 | 10 | 4 | 16 | 32 | 52 | -20 |
13 | Turbină vocală | 34 | 30 | 10 | 4 | 16 | 34 | 51 | -17 |
14 | Kovačevac | 33 | 30 | 8 | 9 | 13 | 29 | 38 | -9 |
15 | PKB Padinska Skela | 30 | 30 | 8 | 6 | 16 | 32 | 41 | -9 |
16 | Mirijevo balcanică | 28 | 30 | 6 | 10 | 14 | 25 | 37 | -12 |
Notă:
Trei puncte de câștigat, unul de tras, zero de înfrânt.
Rezultate
Echipă | Bal | BAS | Bud | Dol | Žar | Žel | Zem | Kov | PKB | Obr | Păcat | Sop | Sre | Tur | Haj | Sumă |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mirijevo balcanică | XXX | 0: 0 | 0: 0 | 1: 0 | 0: 0 | 0: 3 | 3: 2 | 2: 0 | 1: 2 | 1: 0 | 0: 0 | 0: 0 | 3: 0 | 1: 1 | 4: 1 | 1: 2 |
BASK | 2: 1 | XXX | 2: 1 | 2: 1 | 0: 2 | 0: 2 | 0: 1 | 1: 1 | 1: 0 | 1: 2 | 2: 3 | 2: 0 | 1: 1 | 1: 2 | 6: 0 | 0: 0 |
Buducnost Dobanovci | 4: 3 | 1: 0 | XXX | 7: 1 | 4: 1 | 3: 1 | 3: 4 | 1: 0 | 1: 0 | 0: 2 | 1: 2 | 2: 0 | 0: 0 | 0: 0 | 0: 2 | 1: 4 |
Dorćol | 3: 0 | 1: 1 | 2: 3 | XXX | 4: 1 | 1: 0 | 0: 2 | 2: 1 | 0: 0 | 0: 4 | 2: 1 | 2: 1 | 1: 2 | 2: 0 | 1: 0 | 1: 1 |
Žarkovo | 0: 0 | 0: 1 | 0: 4 | 3: 0 | XXX | 0: 1 | 2: 2 | 2: 3 | 2: 1 | 0: 1 | 1: 3 | 1: 3 | 2: 0 | 4: 2 | 2: 1 | 0: 1 |
Železnik | 2: 1 | 0: 3 | 0: 1 | 4: 0 | 0: 0 | XXX | 1: 1 | 3: 2 | 2: 1 | 1: 0 | 0: 2 | 2: 1 | 1: 0 | 0: 2 | 3: 1 | 1: 3 |
Zemun | 1: 0 | 0: 1 | 1: 2 | 6: 1 | 5: 0 | 1: 0 | XXX | 1: 0 | 1: 1 | 0: 2 | 2: 1 | 1: 0 | 0: 1 | 3: 1 | 1: 2 | 1: 2 |
Kovačevac | 2: 0 | 0: 1 | 1: 0 | 1: 0 | 2: 4 | 1: 1 | 1: 0 | XXX | 1: 0 | 0: 0 | 0: 1 | 0: 0 | 1: 1 | 0: 1 | 2: 2 | 4: 2 |
PKB | 2: 2 | 2: 0 | 1: 0 | 1: 1 | 3: 0 | 3: 2 | 0: 1 | 1: 2 | XXX | 1: 3 | 0: 0 | 0: 1 | 0: 1 | 4: 2 | 3: 1 | 2: 3 |
Radnički Obrenovac | 3: 0 | 2: 3 | 5: 2 | 2: 0 | 2: 1 | 1: 0 | 2: 0 | 1: 1 | 3: 0 | XXX | 1: 1 | 0: 0 | 2: 0 | 2: 0 | 0: 0 | 1: 1 |
Sinđelić | 2: 0 | 2: 0 | 3: 1 | 3: 1 | 2: 1 | 1: 1 | 0: 1 | 5: 1 | 2: 0 | 1: 0 | XXX | 5: 0 | 2: 3 | 1: 0 | 3: 0 | 0: 2 |
Sopot | 1: 1 | 1: 0 | 2: 2 | 1: 0 | 0: 2 | 0: 0 | 2: 1 | 1: 0 | 0: 1 | 0: 2 | 4: 2 | XXX | 1: 1 | 1: 0 | 2: 1 | 0: 0 |
Srem | 1: 0 | 1: 0 | 3: 3 | 1: 0 | 0: 1 | 2: 2 | 0: 4 | 1: 1 | 4: 2 | 2: 2 | 0: 1 | 1: 1 | XXX | 5: 0 | 3: 1 | 3: 0 |
Turbină | 1: 0 | 1: 1 | 3: 2 | 1: 3 | 1: 2 | 4: 3 | 1: 2 | 0: 0 | 2: 0 | 3: 1 | 0: 2 | 0: 2 | 3: 1 | XXX | 1: 0 | 0: 2 |
Hajduk | 0: 0 | 1: 0 | 2: 1 | 1: 0 | 2: 1 | 1: 3 | 1: 2 | 1: 0 | 2: 1 | 4: 0 | 2: 6 | 4: 2 | 1: 1 | 4: 2 | XXX | 1: 1 |
Šumadija | 2: 0 | 2: 0 | 1: 1 | 1: 2 | 1: 0 | 0: 0 | 3: 1 | 3: 1 | 0: 0 | 1: 4 | 1: 1 | 2: 1 | 1: 0 | 2: 0 | 1: 1 | XXX |
Vest
Srpska Liga Vest 2012-2013 Srpska Liga Zapad 2012-2013 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Competiție | Srpska Liga | ||||
Sport | Fotbal | ||||
Ediție | Al 10-lea | ||||
Administrator | FSS | ||||
La tine acasa | din 18 august 2012 începând cu 9 iunie 2013 | ||||
Loc | Serbia | ||||
Participanți | 16 | ||||
Formulă | Italiană non-stop | ||||
Rezultate | |||||
Câştigător | Petrovac dislocă | ||||
Cronologia concursului | |||||
|
Pos. | Echipă | Pt | G. | V. | Nu. | P. | GF | GS | DR |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petrovac dislocă | 69 | 30 | 22 | 3 | 5 | 54 | 24 | +30 |
2 | Mladi Radnik | 60 | 30 | 17 | 9 | 4 | 39 | 17 | +22 |
3 | Mačva Šabac | 57 | 30 | 16 | 9 | 5 | 44 | 22 | +22 |
4 | Polet Ljubić | 49 | 30 | 13 | 10 | 7 | 40 | 27 | +13 |
5 | Šumadija Aranđelovac | 39 | 30 | 10 | 9 | 11 | 30 | 29 | +1 |
6 | Rudar Kostolac | 38 | 30 | 8 | 14 | 8 | 33 | 35 | -2 |
7 | Seljak Mihajlovac | 38 | 30 | 9 | 11 | 10 | 45 | 52 | -7 |
8 | Železničar Lajkovac | 37 | 30 | 9 | 10 | 11 | 26 | 32 | -6 |
9 | Pobeda Beloševac | 37 | 30 | 8 | 13 | 9 | 29 | 39 | -10 |
10 | Nenorocire | 36 | 30 | 10 | 6 | 14 | 27 | 42 | -15 |
11 | Jasenica 1911 Sm. Palanka | 35 | 30 | 9 | 8 | 13 | 32 | 29 | +3 |
12 | Sloboda Čačak | 35 | 30 | 8 | 11 | 11 | 33 | 36 | -3 |
13 | Krušik Valjevo | 33 | 30 | 9 | 6 | 15 | 25 | 34 | -9 |
14 | Partizan Bumbarevo Brdo | 32 | 30 | 8 | 8 | 14 | 35 | 38 | -3 |
15 | Radnički Klupci | 31 | 30 | 9 | 4 | 17 | 24 | 36 | -12 |
16 | Vujić Valjevo | 24 | 30 | 5 | 9 | 16 | 27 | 51 | -24 |
Notă:
Trei puncte de câștigat, unul de tras, zero de înfrânt.
Rezultate
Echipe | Interzice | Vuj | Žel | Jas | Kru | Mac | DOMNUL | Par | Pob | Pol | Rad | Rud | Sel | S.Č | SP | Sumă |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nenorocire | XXX | 1: 1 | 1: 0 | 1: 0 | 1: 0 | 3: 1 | 0: 0 | 2: 1 | 0: 0 | 1: 3 | 2: 0 | 2: 1 | 3: 1 | 0: 0 | 1: 2 | 1: 0 |
Vujić | 0: 0 | XXX | 0: 1 | 0: 1 | 0: 1 | 0: 3 | 0: 0 | 2: 2 | 0: 0 | 4: 1 | 3: 2 | 2: 3 | 4: 3 | 1: 2 | 0: 2 | 1: 0 |
Žel | 2: 1 | 2: 0 | XXX | 1: 0 | 1: 0 | 0: 2 | 0: 0 | 0: 0 | 0: 3 | 2: 0 | 0: 0 | 2: 2 | 2: 2 | 3: 2 | 0: 2 | 1: 0 |
Jasenica | 4: 1 | 4: 0 | 0: 0 | XXX | 1: 0 | 1: 2 | 1: 3 | 0: 1 | 0: 0 | 0: 0 | 5: 0 | 2: 1 | 0: 1 | 1: 0 | 2: 0 | 1: 1 |
Krušik | 1: 0 | 0: 0 | 0: 0 | 2: 1 | XXX | 0: 0 | 1: 2 | 1: 0 | 2: 0 | 0: 1 | 1: 0 | 1: 1 | 4: 2 | 2: 0 | 1: 3 | 0: 0 |
Mačva | 2: 0 | 1: 0 | 2: 1 | 1: 0 | 2: 2 | XXX | 0: 2 | 2: 1 | 6: 1 | 1: 0 | 0: 0 | 5: 0 | 2: 1 | 0: 0 | 0: 0 | 3: 1 |
Mladi Radnik | 4: 1 | 1: 1 | 1: 0 | 0: 1 | 4: 2 | 2: 1 | XXX | 0: 0 | 2: 0 | 1: 0 | 2: 0 | 0: 1 | 2: 1 | 2: 0 | 2: 0 | 1: 0 |
Partizan BB | 4: 0 | 1: 1 | 0: 3 | 3: 1 | 2: 0 | 1: 1 | 0: 2 | XXX | 1: 1 | 0: 1 | 1: 0 | 1: 0 | 1: 1 | 5: 3 | 0: 1 | 1: 2 |
Pobeda | 3: 1 | 3: 2 | 0: 0 | 1: 1 | 1: 0 | 1: 1 | 3: 2 | 1: 4 | XXX | 0: 1 | 1: 0 | 1: 1 | 1: 2 | 1: 1 | 2: 3 | 1: 0 |
Polet | 1: 2 | 0: 0 | 4: 0 | 0: 0 | 4: 1 | 1: 1 | 0: 1 | 1: 0 | 0: 0 | XXX | 4: 3 | 1: 1 | 6: 1 | 1: 0 | 1: 0 | 3: 3 |
Radnički Klupci | 1: 0 | 2: 0 | 1: 0 | 1: 0 | 0: 1 | 0: 1 | 0: 1 | 2: 0 | 5: 1 | 0: 1 | XXX | 1: 0 | 2: 1 | 2: 1 | 1: 2 | 0: 1 |
Rudar Kostolac | 0: 0 | 4: 0 | 3: 2 | 1: 1 | 1: 0 | 0: 1 | 0: 0 | 3: 1 | 2: 2 | 0: 0 | 0: 0 | XXX | 2: 2 | 3: 3 | 0: 1 | 0: 0 |
Seljak | 2: 0 | 4: 0 | 1: 1 | 2: 1 | 2: 1 | 2: 2 | 0: 0 | 2: 2 | 2: 0 | 1: 1 | 2: 0 | 1: 1 | XXX | 2: 2 | 2: 3 | 2: 1 |
Sloboda Čačak | 3: 1 | 1: 3 | 1: 1 | 1: 1 | 2: 0 | 1: 0 | 0: 0 | 2: 1 | 0: 0 | 1: 2 | 2: 0 | 0: 1 | 2: 0 | XXX | 1: 1 | 2: 1 |
Petrovac dislocă | 2: 1 | 2: 1 | 2: 0 | 3: 1 | 1: 0 | 1: 0 | 3: 1 | 2: 1 | 0: 1 | 2: 2 | 2: 0 | 3: 0 | 6: 0 | 1: 0 | XXX | 4: 2 |
Šumadija | 3: 0 | 4: 1 | 2: 1 | 2: 1 | 2: 1 | 0: 1 | 1: 1 | 1: 0 | 0: 0 | 1: 0 | 1: 1 | 0: 1 | 0: 0 | 0: 0 | 1: 0 | XXX |
Est
Srpska Liga Est 2012-2013 Srpska Liga Istok 2012-2013 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Competiție | Srpska Liga | ||||
Sport | Fotbal | ||||
Ediție | Al 10-lea | ||||
Administrator | FSS | ||||
La tine acasa | din 18 august 2012 începând cu 9 iunie 2013 | ||||
Loc | Serbia | ||||
Participanți | 16 | ||||
Formulă | Italiană non-stop | ||||
Rezultate | |||||
Câştigător | Radnik Surdulica | ||||
Cronologia concursului | |||||
|
Pos. | Echipă | Pt | G. | V. | Nu. | P. | GF | GS | DR |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Radnik Surdulica | 65 (-1) | 30 | 21 | 3 | 6 | 62 | 34 | +28 |
2 | Sinđelić Niš | 65 | 30 | 20 | 5 | 5 | 32 | 14 | +18 |
3 | Radnički Pirot | 61 | 30 | 19 | 4 | 7 | 46 | 14 | +32 |
4 | Moravac Orion Leskovac | 49 | 30 | 13 | 10 | 7 | 49 | 30 | +19 |
5 | Žitorađa | 47 | 30 | 14 | 5 | 11 | 36 | 26 | +10 |
6 | Dubočica Leskovac | 44 | 30 | 13 | 5 | 12 | 36 | 31 | +5 |
7 | Hajduk Veljko Negotin | 41 | 30 | 11 | 8 | 11 | 36 | 36 | 0 |
8 | Despotovac dislocă | 41 | 30 | 12 | 5 | 13 | 44 | 47 | -3 |
9 | Morava Ćuprija | 41 | 30 | 13 | 2 | 15 | 34 | 53 | -19 |
10 | Kopaonik Brus | 39 (-1) | 30 | 11 | 7 | 12 | 32 | 43 | -11 |
11 | Radnički Svilajnac | 38 | 30 | 11 | 5 | 14 | 52 | 56 | -4 |
12 | Trgovački Jagodina | 37 | 30 | 11 | 4 | 15 | 49 | 54 | -5 |
13 | Mașină Konstantin Niŝ | 36 | 30 | 10 | 6 | 14 | 52 | 53 | -1 |
14 | Trstenik PPT | 35 (-1) | 30 | 10 | 6 | 14 | 35 | 36 | -1 |
15 | Dinamo Vranje | 31 | 30 | 9 | 4 | 17 | 38 | 50 | -12 |
16 | Borac Bivolje | 6 | 30 | 1 | 3 | 26 | 16 | 72 | -56 |
Notă:
Trei puncte de câștigat, unul de tras, zero de înfrânt.
Playoff de promovare
Sinđelić Niš - Radnik Surdulica 0-3 Radnik Surdulica - Sinđelić Niš 0-1 * Radnik Surdulica promovat
Rezultate
Echipe | Bor | Din | Dub | Žit | Kop | M.Ć | ML | Trs | Sur | Pir | Svi | Păcat | Des | Trg | Haj | Mașină |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Borac Bivolje | XXX | 2: 1 | 0: 2 | 1: 2 | 1: 2 | 1: 2 | 0: 1 | 0: 3 | 1: 3 | 0: 4 | 0: 1 | 0: 1 | 1: 1 | 1: 2 | 2: 2 | 1: 1 |
Dinamo Vranje | 4: 2 | XXX | 2: 0 | 2: 1 | 3: 0 | 6: 0 | 2: 2 | 0: 2 | 0: 2 | 0: 0 | 1: 1 | 0: 0 | 3: 1 | 3: 1 | 2: 0 | 6: 2 |
Dubočica | 1: 0 | 1: 0 | XXX | 0: 0 | 0: 0 | 3: 0 | 2: 0 | 1: 0 | 1: 2 | 1: 0 | 3: 0 | 0: 0 | 4: 0 | 2: 1 | 1: 1 | 1: 0 |
Žitorađa | 2: 0 | 5: 1 | 1: 0 | XXX | 2: 0 | 2: 0 | 2: 0 | 2: 0 | 3: 0 | 0: 0 | 2: 0 | 0: 0 | 2: 0 | 2: 1 | 2: 0 | 2: 0 |
Kopaonik | 1: 0 | 3: 0 | 1: 1 | 1: 1 | XXX | 2: 1 | 1: 2 | 2: 1 | 0: 1 | 2: 1 | 3: 2 | 2: 1 | 1: 0 | 4: 2 | 0: 3 | 3: 1 |
Morava Ćuprija | 2: 1 | 2: 0 | 1: 0 | 1: 0 | 1: 0 | XXX | 1: 0 | 3: 0 | 1: 2 | 1: 1 | 4: 2 | 1: 1 | 2: 1 | 1: 0 | 2: 0 | 3: 2 |
Moravac Leskovac | 8: 0 | 2: 0 | 2: 1 | 3: 0 | 0: 0 | 3: 0 | XXX | 2: 1 | 0: 2 | 1: 0 | 1: 1 | 1: 1 | 3: 1 | 2: 0 | 0: 0 | 3: 0 |
Trstenik PPT | 1: 0 | 1: 0 | 2: 1 | 0: 0 | 2: 0 | 5: 0 | 2: 2 | XXX | 1: 4 | 0: 1 | 2: 0 | 0: 1 | 3: 1 | 4: 1 | 0: 0 | 0: 0 |
Radnik Surdulica | 1: 0 | 2: 0 | 5: 2 | 1: 0 | 3: 2 | 3: 1 | 0: 0 | 2: 2 | XXX | 0: 1 | 3: 0 | 1: 0 | 4: 0 | 4: 1 | 2: 0 | 5: 3 |
Radnički Pirot | 3: 0 | 4: 0 | 4: 1 | 1: 0 | 5: 0 | 3: 0 | 2: 1 | 1: 0 | 1: 0 | XXX | 1: 0 | 0: 1 | 3: 0 | 2: 0 | 2: 0 | 1: 0 |
Radnički Svilajnac | 7: 0 | 4: 1 | 3: 2 | 2: 0 | 4: 0 | 3: 1 | 3: 3 | 2: 2 | 2: 3 | 1: 2 | XXX | 1: 0 | 1: 3 | 1: 0 | 2: 1 | 1: 7 |
Sinđelić Niš | 2: 1 | 1: 0 | 1: 0 | 1: 0 | 1: 0 | 2: 0 | 2: 0 | 1: 0 | 1: 0 | 1: 0 | 2: 1 | XXX | 3: 0 | 1: 0 | 1: 0 | 1: 0 |
Despotovac dislocă | 1: 0 | 3: 0 | 2: 1 | 2: 0 | 3: 1 | 3: 0 | 0: 0 | 3: 1 | 4: 0 | 1: 1 | 3: 1 | 0: 1 | XXX | 1: 1 | 2: 1 | 2: 1 |
Trgovački Jagodina | 6: 0 | 1: 0 | 1: 3 | 2: 1 | 0: 0 | 3: 2 | 3: 2 | 3: 0 | 4: 2 | 1: 2 | 4: 3 | 3: 1 | 3: 2 | XXX | 1: 3 | 2: 3 |
Hajduk Veljko | 2: 1 | 2: 0 | 2: 0 | 2: 1 | 0: 0 | 2: 1 | 2: 4 | 1: 0 | 1: 1 | 1: 0 | 1: 2 | 3: 1 | 1: 1 | 0: 0 | XXX | 3: 2 |
Mașină Konstantin | 3: 0 | 3: 1 | 0: 1 | 5: 1 | 1: 1 | 2: 0 | 1: 1 | 2: 0 | 2: 4 | 1: 0 | 1: 1 | 0: 2 | 4: 3 | 2: 2 | 3: 2 | XXX |
Notă
- ^ Cu excepția ciocnirilor directe: Mladost - Palić 0-1 și 1-3.
Elemente conexe
linkuri externe
- Sezoanele 2012-2020 pe fsgzrenjanin.com
- Sezonul 2012-13 pe rsssf.com
- Grupul Voivodina pe srbijasport.net
- Grupul din Belgrad pe srbijasport.net
- Group West pe srbijasport.net
- Grupul Est pe srbijasport.net