Cupa Italiei Serie D 2003-2004
Cupa Italiei Serie D 2003-2004 | |||||
---|---|---|---|---|---|
Competiție | Cupa Italiei Serie D | ||||
Sport | Fotbal | ||||
Ediție | Al 5-lea | ||||
Administrator | FIGC | ||||
La tine acasa | din 24 august 2003 începând cu 28 aprilie 2004 | ||||
Loc | Italia | ||||
Participanți | 164 | ||||
Rezultate | |||||
Câştigător | Juve Stabia (Primul titlu) | ||||
Conform | Massese | ||||
Semifinalisti | Orvietana Voghera | ||||
Statistici | |||||
Meciuri organizate | 352 | ||||
Goluri marcate | 818 (2,32 per meci) | ||||
Cronologia concursului | |||||
|
Cupa italiană de fotbal Serie D 2003-04 , cea de-a cincea ediție a evenimentului, a început la 24 august 2003 și s-a încheiat la 28 aprilie 2004 cu victoria Juve Stabia .
Reglementare scurtă
Formula ediției 2003-2004 a Cupei Italiei Serie D s-a schimbat puțin comparativ cu cea precedentă. Participă 162 de echipe din Serie D.
Prima rundă implică împerecherea a două echipe cu meciurile de acasă și în deplasare. A doua rundă implică împerecherea a două echipe cu meciurile de acasă și în deplasare și împerecherea a trei echipe în formă triunghiulară. Apoi șaisprezecimi, optimi, sferturi, semifinale și finală cu meciuri acasă și în deplasare.
În faza eliminatorie, în cazul unei egalități la sfârșitul celor două meciuri, prelungirile nu vor fi jucate, dar penalitățile vor fi executate direct.
Prima runda
Echipa 1 | Total | Echipa 2 | Plecat | Întoarcere |
---|---|---|---|---|
înapoi (24.08.2003) întoarcere (31.08.2003) | ||||
Borgosesia | 0 - 3 | Aosta | 0 - 1 | 0 - 2 |
Triune | 2 - 3 | Orbassano | 0 - 1 | 2 - 2 |
Pană | 6 - 5 | Sanremese | 3 - 2 | 3 - 3 |
Imperia | 3 - 4 | eu merg | 0 - 3 | 3 - 1 |
Gură. Vara | 2 - 2 | Lavagnese | 1 - 1 | 1 - 1 (7-8 dcr ) |
Borgomanero | 1 - 3 | Canavese | 0 - 3 | 1 - 0 |
Fermă | 2 - 2 | Robbio | 1 - 1 | 1 - 1 (1-3 dcr ) |
Cossatese | 0 - 4 | Sparta Vespolate | 0 - 2 | 0 - 2 |
Solbiatese | 3 - 2 | Castellettese | 0 - 0 | 3 - 2 |
Olginatese | 2 - 4 | Lecco | 1 - 1 | 1 - 3 |
Oggiono | 0 - 1 | Seregno | 0 - 0 | 0 - 1 |
Canzese | 7 - 4 | Pro Lissone | 5 - 3 | 2 - 1 |
Vigevano | 3 - 2 | Real Cesate Saronno | 2 - 1 | 1 - 1 |
Voghera | 4 - 1 | Casteggio Broni | 1 - 0 | 3 - 1 |
Sant'Angelo | 1-2 | Pergocrema | 1-2 | 0 - 0 |
Palazzolo | 2 - 3 | Noul Albano | 2 - 3 | - |
UTILIZAȚI Fotbalul | 2 - 3 | Rodengo Saiano | 1 - 1 | 1-2 |
Fiorenzuola | 2 - 2 | Sancolombano | 1 - 0 | 1-2 |
Bolzano | 2 - 3 | Mezzocorona | 0 - 2 | 2 - 1 |
Trento | 5 - 2 | Carpenedolo | 2 - 1 | 3 - 1 |
Montecchio | 5 - 3 | Sambonifacese | 1 - 1 | 4 - 2 |
Lonigo | 2 - 5 | Cologna Veneta | 2 - 2 | 0 - 3 |
Bassano Virtus | 1-2 | Chioggia Sottomarina | 0 - 0 | 1-2 |
Orașul Jesolo | 1 - 4 | Sfânta Lucia | 1 - 1 | 0 - 3 |
Cordignano | 4 - 5 | Conegliano | 2 - 2 | 2 - 3 |
Pievigina | 2 - 4 | San Polo Gemeaz Cusin | 2 - 2 | 0 - 2 |
Sanvitese | 4 - 8 | Sacilese | 3 - 3 | 1 - 5 |
Portogruaro | 3 - 3 | Itala San Marco | 2 - 2 | 1 - 1 |
Brescello | 4 - 2 | Bagnolese | 3 - 1 | 1 - 1 |
Poggese | 2 - 2 | Carpi | 1-2 | 1 - 0 |
Centese | 3 - 2 | Crevalcore | 3 - 0 | 0 - 2 |
Boca San Lazzaro | 1-2 | Rovigo | 1 - 1 | 0 - 1 |
Castel San Pietro | 6 - 2 | Faenza | 2 - 0 | 4 - 2 |
catolic | 3 - 1 | Valleverde Riccione | 2 - 0 | 1 - 1 |
Santarcangiolese | 2 - 5 | Ruși | 2 - 2 | 0 - 3 |
Adevărat Montecchio | 3 - 1 | Vigor Senigallia | 2 - 1 | 1 - 0 |
Massese | 7 - 2 | fermă | 3 - 1 | 4 - 1 |
Venturina | 2 - 3 | Armando Picchi | 1-2 | 1 - 1 |
Versilia | 3 - 3 | Larcianese | 3 - 0 | 0 - 3 (2-7 dcr ) |
Fortis Juventus | 1 - 5 | Athletic Calenzano | 1 - 3 | 0 - 2 |
Rondinella | 1 - 3 | AS Sestese | 1 - 0 | 0 - 3 |
Urbino | 2 - 4 | Cagliese | 0 - 2 | 2 - 2 |
Noul Chiusi | 1 - 3 | Sfântul Gimignano | 1 - 1 | 0 - 2 |
Sansepolcro | 2 - 2 | Foligno | 1 - 1 | 1 - 1 (2-4 dcr ) |
Todi | 2 - 2 | Orvietana | 2 - 1 | 0 - 1 |
Macerata | 2 - 3 | Sangiustese | 2 - 1 | 0 - 2 |
Monturanese | 1 - 3 | Grottammare | 1-2 | 0 - 1 |
Truentina Castel di Lama | 3 - 1 | Morro d'Oro | 2 - 0 | 1 - 1 |
Rieti | 5 - 4 | Astrea | 3 - 2 | 2 - 2 |
Monterotondo | 3 - 1 | Ladispoli | 0 - 1 | 3 - 0 [1] |
Guidonia | 2 - 3 | Cisco Roma | 2 - 1 | 0 - 2 |
Ostia Mare | 2 - 1 | Aprilia | 1 - 0 | 1 - 1 |
Albalonga | 1 - 5 | Frascati | 0 - 0 | 1 - 5 |
Celano | 2 - 3 | Avezzano | 1-2 | 1 - 1 |
Pro Vasto | 4 - 2 | Val di Sangro | 3 - 1 | 1 - 1 |
Insula Liri | 6 - 1 | Terracina | 4 - 1 | 2 - 0 |
Cassino | 1-2 | Bojano | 1 - 1 | 0 - 1 |
Calangianus | 1-2 | Arzachena | 0 - 0 | 1-2 |
Villacidrese | 2 - 2 | Fotbal Atletico | 1 - 1 | 1 - 1 (6-7 dcr ) |
Băieți caivanezi | 1 - 1 | Marcianise | 1 - 0 | 0 - 1 (3-5 dcr ) |
Caserta | 2 - 2 | Sangiuseppese | 2 - 1 | 0 - 1 |
Puteolana | 1 - 4 | Juve Stabia | 1 - 1 | 0 - 3 |
Herculaneum | 4 - 6 | Noul Terzigno | 2 - 2 | 2 - 4 |
Savoy | 2 - 0 | Pomigliano | 2 - 0 | 0 - 0 |
Virus Unitis | 6 - 2 | Angri | 4 - 0 | 2 - 2 |
Sorrento | 3 - 3 | Paganese | 2 - 1 | 1-2 (4-7 dcr ) |
Putere | 7 - 1 | Battipagliese | 3 - 0 | 4 - 1 |
Sapri | 4 - 1 | Puterea FC | 2 - 1 | 2 - 0 |
Matera | 2 - 4 | Magna Grecia | 1-2 | 1-2 |
Fortis Trani | 1 - 3 | Manfredonia | 0 - 2 | 1 - 1 |
Bitonto | 1 - 1 | Rutigliano | 1 - 1 | - |
Noicattaro | 3 - 1 | Grottaglie | 2 - 1 | 1 - 0 |
Manduria | 5 - 3 | Nardò | 3 - 0 | 2 - 3 |
Castrovillari | 0 - 6 | Face | 0 - 3 | 0 - 3 |
Rossanese | 6 - 1 | Corigliano Schiavonea | 4 - 0 | 2 - 1 |
Noul Vibonese | 1 - 4 | Vigor Lamezia | 1 - 3 | 0 - 1 |
Milazzo | 2 - 0 | Auto Adernò | 1 - 0 | 1 - 0 |
Siracuza | 3 - 2 | Lentini | 0 - 1 | 3 - 1 |
Victorie | 1-2 | Modica | 1-2 | - |
Trapani | 0 - 0 | Marsala | 0 - 0 | 0 - 0 (5-4 dcr ) |
Pro Favara | 4 - 6 | Fincantieri Palermo | 2 - 3 | 2 - 3 |
Runda a doua
Echipa 1 | Total | Echipa 2 | Plecat | Întoarcere |
---|---|---|---|---|
înapoi (01.10.2003) întoarcere (29.10.2003) | ||||
Lavagnese | 1 - 7 | eu merg | 0 - 3 | 1 - 4 |
Arzachena | 3 - 5 | Fotbal Atletico | 2 - 2 | 1 - 3 |
Orbassano | 3 - 5 | Pană | 3 - 2 | 0 - 3 |
Sparta Vespolate | 6 - 2 | Canavese | 2 - 1 | 4 - 1 |
Borgosesia | 2 - 4 | Solbiatese | 2 - 3 | 0 - 1 |
Mezzocorona | 2 - 2 | Trento | 0 - 0 | 2 - 2 |
Orvietana | 2 - 1 | Foligno | 1 - 1 | 1 - 0 |
Rieti | 4 - 1 | Monterotondo | 2 - 0 | 2 - 1 |
Avezzano | 2 - 3 | Insula Liri | 2 - 1 | 0 - 2 |
Bojano | 1 - 1 | Pro Vasto | 1 - 0 | 0-1 (4-5 dcr ) |
Marcianise | 3 - 3 | Juve Stabia | 2 - 1 | 1-2 [2] (3-6 dcr ) |
Magna Grecia | 4 - 7 | Putere | 3 - 3 | 1 - 4 |
Manfredonia | 3 - 4 | Bitonto | 2 - 2 | 1-2 |
Manduria | 1 - 0 | Noicattaro | 1 - 0 | 0 - 0 |
Fincantieri Palermo | 2 - 7 | Trapani | 2 - 3 | 0 - 4 |
Grupa 1
Echipă | P.ti | G. | V. | Nu. | P. | GF | GS | DR |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Voghera | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | +2 |
2. | Robbio3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | +0 |
3. Vigevano | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 |
1 octombrie 2003 | Robbio | 3 - 1 | Vigevano |
15 octombrie 2003 | Vigevano | 0 - 0 | Voghera |
29 octombrie 2003 | Voghera | 2 - 0 | Robbio |
Grupa 2
Echipă | P.ti | G. | V. | Nu. | P. | GF | GS | DR |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Seregno | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 0 | +6 |
2. Lecco | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 | -3 |
3. | Canzese0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | -3 |
1 octombrie 2003 | Seregno | 1 - 0 | Canzese |
15 octombrie 2003 | Canzese | 0 - 2 | Lecco |
29 octombrie 2003 | Lecco | 0 - 5 | Seregno |
Grupa 3
Echipă | P.ti | G. | V. | Nu. | P. | GF | GS | DR |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Rodengo Saiano | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | +4 |
2. Pergocrema | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 |
3. | Noul Albano1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 4 | -3 |
1 octombrie 2003 | Rodengo Saiano | 3 - 0 | Noul Albano |
15 octombrie 2003 | Noul Albano | 1 - 1 | Pergocrema |
29 octombrie 2003 | Pergocrema | 1-2 | Rodengo Saiano |
Grupa 4
Echipă | P.ti | G. | V. | Nu. | P. | GF | GS | DR |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Conegliano | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | +3 |
2. Sfânta Lucia | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | +0 |
3. Montecchio | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 |
1 octombrie 2003 | Conegliano | 2 - 0 | Montecchio |
15 octombrie 2003 | Montecchio | 1-2 | Sfânta Lucia |
29 octombrie 2003 | Sfânta Lucia | 1-2 | Conegliano |
Grupa 5
Echipă | P.ti | G. | V. | Nu. | P. | GF | GS | DR |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Chioggia Sottomarina | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | +1 |
2. Cologna Veneta | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 5 | +0 |
3. Rovigo | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 |
1 octombrie 2003 | Rovigo | 0 - 0 | Chioggia Sottomarina |
15 octombrie 2003 | Cologna Veneta | 3 - 2 | Rovigo |
29 octombrie 2003 | Chioggia Sottomarina | 3 - 2 | Cologna Veneta |
Grupa 6
Echipă | P.ti | G. | V. | Nu. | P. | GF | GS | DR |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. San Polo Gemeaz Cusin | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 3 | +2 |
2. Sacilese | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | +0 |
3.Itala San Marco | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 |
1 octombrie 2003 | Itala San Marco | 2 - 2 | Sacilese |
15 octombrie 2003 | San Polo Gemeaz Cusin | 4 - 2 | Itala San Marco |
29 octombrie 2003 | Sacilese | 1 - 1 | San Polo Gemeaz Cusin |
Grupa 7
Echipă | P.ti | G. | V. | Nu. | P. | GF | GS | DR |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Brescello | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | +3 |
2. Carpi | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | +2 |
3. Fiorenzuola | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | -5 |
1 octombrie 2003 | Carpi | 1 - 1 | Brescello |
15 octombrie 2003 | Fiorenzuola | 0 - 2 | Carpi |
29 octombrie 2003 | Brescello | 3 - 0 | Fiorenzuola |
Grupa 8
Echipă | P.ti | G. | V. | Nu. | P. | GF | GS | DR |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Centese | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 2 | +3 |
2. Castel San Pietro | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 |
3. Ruși | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 |
1 octombrie 2003 | Ruși | 1-2 | Castel San Pietro |
15 octombrie 2003 | Centese | 2 - 1 | Ruși |
29 octombrie 2003 | Castel San Pietro | 1 - 3 | Centese |
Grupa 9
Echipă | P.ti | G. | V. | Nu. | P. | GF | GS | DR |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. catolic | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | +5 |
2. | Cagliese3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | +0 |
3. Adevărat Montecchio | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | -5 |
1 octombrie 2003 | Cagliese | 2 - 1 | Adevărat Montecchio |
15 octombrie 2003 | Adevărat Montecchio | 0 - 4 | catolic |
29 octombrie 2003 | catolic | 1 - 0 | Cagliese |
Grupa 10
Echipă | P.ti | G. | V. | Nu. | P. | GF | GS | DR |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Athletic Calenzano6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | +3 |
2. AS Sestese | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 |
3. Larcianese | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 |
1 octombrie 2003 | Athletic Calenzano | 1 - 0 | Larcianese |
22 octombrie 2003 | Larcianese | 1-2 | AS Sestese |
29 octombrie 2003 | AS Sestese | 0 - 2 | Athletic Calenzano |
Grupa 11
Echipă | P.ti | G. | V. | Nu. | P. | GF | GS | DR |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Massese | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 0 | +7 |
2. Sfântul Gimignano | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 |
3. Armando Picchi | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | -6 |
1 octombrie 2003 | Armando Picchi | 0 - 4 | Massese |
22 octombrie 2003 | Sfântul Gimignano | 2 - 0 | Armando Picchi |
29 octombrie 2003 | Massese | 3 - 0 | Sfântul Gimignano |
Grupa 12
Echipă | P.ti | G. | V. | Nu. | P. | GF | GS | DR |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Truentina Castel di Lama | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | +4 |
2. Sangiustese | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 |
3. | Grottammare0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | -3 |
1 octombrie 2003 | Grottammare | 0 - 2 | Truentina Castel di Lama |
15 octombrie 2003 | Sangiustese | 1 - 0 | Grottammare |
29 octombrie 2003 | Truentina Castel di Lama | 2 - 0 | Sangiustese |
Grupa 13
Echipă | P.ti | G. | V. | Nu. | P. | GF | GS | DR |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Ostia Mare | 6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 3 | +2 |
2. | Frascati3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | +1 |
3. Cisco Roma | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 5 | -3 |
1 octombrie 2003 | Cisco Roma | 2 - 3 | Ostia Mare |
15 octombrie 2003 | Frascati | 2 - 0 | Cisco Roma |
29 octombrie 2003 | Ostia Mare | 2 - 1 | Frascati |
Grupa 14
Echipă | P.ti | G. | V. | Nu. | P. | GF | GS | DR |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1.Virus Unitis | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | +1 |
2. Sangiuseppese | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | +0 |
3. Noul Terzigno | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 |
1 octombrie 2003 | Noul Terzigno | 3 - 2 | Virus Unitis |
15 octombrie 2003 | Virus Unitis | 2 - 0 | Sangiuseppese |
29 octombrie 2003 | Sangiuseppese | 2 - 0 | Noul Terzigno |
Grupa 15
Echipă | P.ti | G. | V. | Nu. | P. | GF | GS | DR |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Sapri | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | +2 |
2. Savoy | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | +1 |
3. Paganese | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 |
1 octombrie 2003 | Paganese | 1-2 | Savoy |
22 octombrie 2003 | Sapri | 4 - 2 | Paganese |
29 octombrie 2003 | Savoy | 0 - 0 | Sapri |
Grupa 16
Echipă | P.ti | G. | V. | Nu. | P. | GF | GS | DR |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Face | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | +1 |
2. Vigor Lamezia | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | +1 |
3. Rossanese | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 |
8 octombrie 2003 | Vigor Lamezia | 1 - 0 | Rossanese |
15 octombrie 2003 | Rossanese | 1-2 | Face |
29 octombrie 2003 | Face | 1 - 1 | Vigor Lamezia |
Grupa 17
Echipă | P.ti | G. | V. | Nu. | P. | GF | GS | DR |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. Milazzo | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | +2 |
2. Siracuza | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | +0 |
3. Modica | 3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 |
1 octombrie 2003 | Modica | 2 - 1 | Siracuza |
15 octombrie 2003 | Siracuza | 1 - 0 | Milazzo |
29 octombrie 2003 | Milazzo | 3 - 0 | Modica |
Runda a 32-a
Echipa 1 | Total | Echipa 2 | Plecat | Întoarcere |
---|---|---|---|---|
returnare (12.11.2003) returnare (26.11.2003) | ||||
eu merg | 0 - 1 | Pană | 0 - 1 | 0 - 0 |
Solbiatese | 7 - 2 | Sparta Vespolate | 2 - 2 | 5 - 0 |
Voghera | 3 - 1 | Seregno | 1 - 1 | 2 - 0 |
Rodengo Saiano | 2 - 3 | Mezzocorona | 2 - 3 | 0 - 0 |
San Polo Gemeaz Cusin | 2 - 2 | Conegliano | 1 - 0 | 1-2 |
Chioggia Sottomarina | 6 - 4 | catolic | 2 - 2 | 4 - 2 |
Brescello | 0 - 5 | Centese | 0 - 1 | 0 - 4 |
Massese | 2 - 0 | Athletic Calenzano | 0 - 0 | 2 - 0 |
Orvietana | 4 - 3 | Rieti | 1 - 1 | 3 - 2 |
Ostia Mare | 5 - 2 | Fotbal Atletico | 1 - 1 | 4 - 1 |
Truentina Castel di Lama | 1-2 | Pro Vasto | 0 - 1 | 1 - 1 |
Sapri | 2 - 5 | Virus Unitis | 1 - 1 [3] | 1 - 4 |
Insula Liri | 0 - 4 | Juve Stabia | 0 - 1 [3] | 0 - 3 |
Bitonto | 3 - 1 | Manduria | 3 - 0 | 0 - 1 [4] |
Putere | 1 - 3 | Face | 1 - 1 | 0 - 2 [4] |
Trapani | 2 - 3 | Milazzo | 2 - 0 | 0 - 3 |
Optimi
Echipa 1 | Total | Echipa 2 | Plecat | Întoarcere |
---|---|---|---|---|
returnare (10.12.2003) returnare (14.01.2004) | ||||
Pană | 4 - 2 | Solbiatese | 1 - 1 | 3 - 1 |
Mezzocorona | 2 - 2 | Voghera | 2 - 0 | 0-2 (4-5 dcr ) |
San Polo Gemeaz Cusin | 3 - 2 | Chioggia Sottomarina | 0 - 1 | 3 - 1 |
Centese | 1 - 9 | Massese | 1 - 3 | 0 - 6 |
Pro Vasto | 1-2 | Orvietana | 1 - 1 | 0 - 1 |
Juve Stabia | 3 - 0 | Ostia Mare | 2 - 0 | 1 - 0 |
Virus Unitis | 5 - 3 | Bitonto | 3 - 1 [5] | 2 - 2 |
Milazzo | 2 - 2 | Face | 1 - 1 | 1 - 1 (6-5 dcr ) |
Sferturi de finala
Echipa 1 | Total | Echipa 2 | Plecat | Întoarcere |
---|---|---|---|---|
returnare (28.01.2004) returnare (11.02.2004) | ||||
Massese | 5 - 0 | Pană | 2 - 0 | 3 - 0 |
Voghera | 4 - 1 | San Polo Gemeaz Cusin | 2 - 0 | 2 - 1 |
Orvietana | 1 - 1 | Virus Unitis | 0 - 0 | 1 - 1 |
Milazzo | 3 - 4 | Juve Stabia | 3 - 1 | 0 - 3 |
Semifinale
Echipa 1 | Total | Echipa 2 | Plecat | Întoarcere |
---|---|---|---|---|
returnare (25.02.2004) returnare (10.03.2004) | ||||
Voghera | 0 - 3 | Massese | 0 - 2 [6] | 0 - 1 [7] |
Juve Stabia | 4 - 1 | Orvietana | 1 - 1 | 3 - 0 [7] |
Finala
Echipa 1 | Total | Echipa 2 | Plecat | Întoarcere |
---|---|---|---|---|
14.04.2004 | 28.04.2004 | |||
Massese | 3 - 4 | Juve Stabia | 1 - 0 | 2 - 4 |
Masa 14 aprilie 2004 Plecat | Massese | 1 – 0 referto | Juve Stabia | Stadio degli Oliveti
| ||
Castellammare di Stabia 28 aprile 2004 Ritorno | Juve Stabia | 4 – 2 referto | Massese | Stadio Romeo Menti
| ||||||||||||
|
Note
- ^ Il Giudice Sportivo ha predisposto la punizione sportiva della perdita della gara per 3-0, perché nella gara il Ladispoli ha schierato Civero Luciano che doveva scontare una giornata di squalifica
- ^ Disputata il 5 novembre
- ^ a b Disputata il 19 novembre
- ^ a b Disputata il 3 dicembre
- ^ Disputata il 17 dicembre
- ^ Disputata il 10 marzo
- ^ a b Disputata il 24 marzo